Cenne trzy punkty pozostają w Kruszwicy !

• autor: Leszek Chylewski, 2013-10-19 22:10

Gopło Kruszwica - Piast Złotniki Kujawskie 3 : 2 ( 0 : 0)
12 kolejka spotkań o mistrzostwo IV ligi

GALERIA

Piłkarze Gopła wykorzystali szansę na podreperowanie swojego dorobku punktowego i po zaciętym meczu pokonali drużynę Piasta Złotniki.
Wszystkie bramki padły w drugiej części spotkania, a sama końcówka zawodów była emocjonująca i nerwowa dla sympatyków kruszwickiego zespołu.

Pierwsza połowa była w miarę wyrównana, obie drużyny stworzyły sobie kilka dogodnych sytuacji bramkowych, lecz bramki w tej części gry nie padły.
Minimalnie lepsze wrażenie sprawiali jednak podopieczni trenera Artura Polehojki, którzy dłużej utrzymywali się przy piłce, a ich akcje były bardziej pomysłowe i niebezpieczne.
Początek drugiej połowy meczu był wręcz znakomity dla naszej ekipy. Już w 49 minucie skuteczny w ostatnich spotkaniach Michał Kruszczyński plasowanym strzałem wyprowadził zespół Gopła na prowadzenie.
Trzy minuty później było już 2 : 0 - tym razem piłkę w bramce gości celnym strzałem głową umieścił Adam Lisiecki.
Nasi zawodnicy poszli za ciosem i po stworzeniu sobie kilku klarownych sytuacji bramkowych bliscy byli podwyższenia wyniku.
W 66 minucie konsternacja na trybunach - przyjezdni zupełnie nieoczekiwanie po strzale Marcina Skonieczki zdobyli kontaktową bramkę, jednak po sześciu minutach na całe szczęście przypomniał o sobie Filip Kozłowski, który celnym uderzeniem podwyższył na 3 : 1.
W tym momencie wydawało się, że jest już po meczu, ale w 77 minucie ponownie Marcin Skonieczka umieścił piłkę w bramce Tomasza Młynarka i w samej końcówce zupełnie nieoczekiwanie zrobiło się nerwowo.
Piłkarze Gopła „dowieźli” jednak korzystny wynik do końca spotkania, a końcowy gwizdek arbitra zarówno piłkarze jak i kibice Gopła przyjęli z dużą ulgą i jeszcze większą radością.
Trzy punkty naturalnie wszystkich bardzo cieszą, ale przed naszą drużyną teraz dwa bardzo trudne i ciężkie mecze – na wyjeździe ze Spartą Brodnica i u siebie z gromem Osie.

Gopło : Młynarek – Makowski, K. Kozłowski, Kaniewski, Redmann – Jurkiewicz. Lisiecki, Kotecki, Kruszczyński ( od 86 min. Kowalski ), Losik ( od 76 min. Myśliwy ) – F. Kozłowski.

autor: ~(G) 2013-10-19 23:03:40

avatar Brawo ! Mecz może do najlepszych w naszym wykonaniu nie należał, ale cieszą cenne 3 punkty !

autor: ~kibic KLPH 2013-10-20 21:32:41

avatar Widać Kruszwicka Liga Piłki Halowej ma więcej kibiców, bo tam aż wrze w komentarzach, a tutaj powiewa nudą...

autor: ~lu12 2013-10-21 09:31:49

avatar Mamy dobrą drużynę , więc cieszmy się .Następne lata mogą być gorsze .

autor: ~80 :) 2013-10-21 10:45:52

avatar A co to jest kruszwicka liga??? Porównujesz jakąś śmieszną ligę halową do 4 ligi no proszę Cię nie ośmieszaj się

autor: ~kibic 2013-10-21 14:02:55

avatar bylem na meczu potem na halówce i rzeczywiscie na halówce większe zainteresowanie

autor: ~80:) 2013-10-21 16:08:15

avatar Dziwne jakby na hali było mniej ludzi jak na hali jest cieplej można siedzieć w ciepłym a na meczu nie można a wgl na trybunach siedzi dużo zawodników którzy czekają na swój mecz więc śmieszne jest wasze porównanie!

autor: ~fan 2013-10-22 10:40:47

avatar kiedy relacja dziś już wtorek

autor: ~kibol 2013-10-22 23:54:56

avatar Fotorelacji możemy sie spodziewać ?