Logowanie

Aktualności

18 kolejka

• autor: Sławosz Sołtysiak, 2014-04-04 08:14

Dnia 29 kwietnia, piłkarze Gopła rozegrali wyjazdowe spotkanie 18 kolejki o mistrzostwo IV ligi.  Mecz rozpoczął się o godzinie 16:00, na Stadionie Miejskim w Chełmnie.

2' - Kruszwiczanie odnotowują rzut rożny.
4' - Ręka Kaniewskiego i gospodarze mają rzut wolny z 17 metrów - na nasze szczęście piłka została odbita od muru.
7' - Gol dla Chełmianki po błędzie Adamskiego i Krawczykowskiego. Gospodarze prowadzą 1:0.
11' - Rzut wolny z 25 metrów dla kruszwickiego Gopła, do piłki podchodzi Redmann, niestety gospodarze łapią nas na pułapce ofsajdowej.
29' - Długa piłka posłana przez Chełmiankę w stronę napastnika, błąd popełnia Kaniewski, ofensywny piłkarz gospodarzy mija Młynarka i trafia do bramki z najbliższej odległości. Chełmianka - Gopło 2:0..
30' - Akcja Chełmianki lewą stroną, dośrodkowanie w pole karne, najwyżej wyskakuje zawodnik gospodarzy, strzał głową i przegrywamy 3:0..
43' - Dobra akcja Gopła. Z trzydziestu metrów strzał oddaje Losik, niestety piłka mija lewy słupek.
Po przerwie za Krawczykowskiego na płycie boiska pojawia się Piątek.
52' - Rzut rożny dla Gopła. Obrońca gospodarzy odbija futbolówkę ręką, sędzia niestety nie reaguje.
56' - Bramkarz Chełmianki fauluje Markowskiego we własnym polu karnym. Sędzia wskazuje na jedenasty metr. Egzekutorem jest Redmann, który pewnie umieszcza piłkę w siatce! Chełmianka - Gopło 3:1.
61' - Atak piłkarzy z Chełmna prawą stroną boiska. Dośrodkowanie i z 4 metrów piłkarz gospodarzy pokonuje już czwarty raz w tym spotkaniu, naszego golkipera czwarty raz. Mamy 4:1..
70' - Atak Gopła, niestety tracimy piłkę. Z kontrą wychodzi Chełmianka, podanie do środka bosika, następnie strzał z 14 metrów. Młynarek przenosi piłkę nad poprzeczką.
72' - Żółtą kartkę otrzymuje Kotecki, za wybicie piłki po gwizdku.
77' - Z lewej strony boiska, kruszwiczanie uzyskjuą rzut wolny. Dośrodkowanie z 35 metrów, strzał głową, niestety bramkarz wybija piłkę.

Koniec meczu! Piłkarze Gopła na trudnym gruncie przegrywają 4:1. Niestety tracimy bramki po własnych błędach. Kolejnym przeciwnikiem Gopła będzie Zdrój Ciechocinek który po 18 kolejkach zajmuje 14. miejsce w tabeli z dorobkiem 11 oczek.