Logowanie

Aktualności

Przegrana po bardzo wyrównanym spotkaniu.

• autor: Patryk Woźniak, 2014-09-20 19:58

Drużyna Gopła w sobotę podejmowała na własnym boisku rezerwy bydgoskiego Zawiszy. Nasz zespół pod wodzą nowego trenera był nieco zmodyfikowany lecz spisywał się w tym meczu bardzo dobrze.

Trener Szłyk w meczu dokonał 3 zmian:

Za kontuzjowanego Mikołaja Myśliwego wszedł po przerwie Rafał Redmann

Za Adama Rychłowskiego w 56 minucie wszedł Adam Lisiecki

Za Miłosza Losika w 67 minucie wszedł Szymon Wojtarski

Drużyna Zawiszy w pierwszej połowie meczu zastosowała pressing na naszej drużynie i bardzo szybko objęli prowadzenie. Do 22 minuty było już 2:0 dla gości. Mimo dobrej gry naszego zespołu do przerwy rezultat meczu nie zmienił się.

Po przerwie nasza drużyna przeprowadziła dobrą akcję, którą ostatecznie wykończył Michał Kruszyński (48 minuta).

5 minut później ponownie bardzo dobra akcja naszego zespołu, gola dla naszego zespołu zdobywa Michał Kruszczyński.

Mecz toczył się w środku pola. Po przejęciu jednego z pomocników Zawiszy, goście wyprowadzili świetną kontrę, która zakończyła się bramką. W 75 minucie rezultat na boisku to 2:3.

W 82 minucie po prostopadłej piłce od pomocnika naszej drużyny Michał Kruszczyński lobem skierował piłkę do siatki i popisał się w tym meczu hat-trickiem. Mamy remis!

4 minuty później po nieudanym rzucie rożnym naszej drużyny goście przeprowadzili dobrą kontrę, Michał Żylski wyszedł "sam na sam" z bramkarzem Tomaszem Młynarkiem i strzałem w róg poprowadził swój zespół do zwycięstwa.

W pierwszym składzie naszego zespołu zabrakło kilku podstawowych graczy jednak będąc na meczu można było zobaczyć bardzo dużą poprawę w grze naszych zawodników.

Już w sobotę nasz zespół podejmować będzie Kujawiankę Izbicę Kujawską w wyjazdowym meczu o godzinie 16.

Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy!