Logowanie

Aktualności

Wysoka porażka z Aleksandrowem Kujawskim

• autor: Patryk Woźniak, 2014-11-18 13:22

Drużyna Gopła po raz kolejny przegrywa ligowy mecz na własnym boisku. Porażka naszego zespołu sprawia , że jesienią w 16 meczach zdobyła 8 punktów, a strata do przedostatniego zespołu, którym jest Olimpia II Grudziądz to 7 punktów.

Mecz z Orlętami toczył się głównie pod bramką naszego zespołu. Do przerwy wynik meczu to 0:2 dla Aleksandrowa. Po przerwie drużyna przeciwna miała znów więcej sytuacji na strzelenie bramki. W 65 minucie było już 0:4! W 70 minucie bramkę dla naszego zespołu zdobywa Michał Kruszczyński i mamy 1:4.  W 83 i 87 minucie ponownie drużyna gości zdobywała bramki, natomiast minutę później z rzutu karnego drugą bramkę w tym meczu dokłada napastnik naszej drużyny. W doliczonym czasie gry drużyna Aleksandrowa przypieczętowała swoje zwycięstwo, a końcowy rezultat to 2:7.