Logowanie

Aktualności

Porażka z LTP Lubanie

• autor: Patryk Woźniak, 2015-06-02 17:12

Drużyna Gopła w niedzielę podejmowała zespół LTP Lubanie. Wynik tego meczu został rozstrzygnięty w doliczonym czasie gry. Ostatecznie Gopło przegrało w tym meczu 3:2

Relacja z meczu poniżej

Pierwsze 30 minut meczu należało zdecydowanie dla naszej drużyny. Gopło miało więcej okazji na strzelenie bramki jednak to goście jako pierwsi objęli prowadzenie. W 30 minucie Lubanie obejmuje prowadzenie, a strzelcem bramki Janutowski.

4 minuty później wspaniała akcja naszego zespołu. Po bardzo dokładnym podaniu od jednego z naszych pomocników piłkę dopada Mateusz Kurtysiak i popisuję się pięknym strzałem z woleja w samo "okienko".

Wynik do przerwy nie ulega zmianie

Na początku drugiej połowy, a dokładniej w 48 minucie samotny rajd przeprowadza Michał Kruszczyński i strzałem z 18 metrów od poprzeczki wyprowadza nasz zespół na prowadzenie. Mamy 2:1!

W 66 minucie ręka w polu karnym jednego z naszych obrońców i mamy rzut karny. Łukasz Kranc nie myli się i mamy 2:2.

W 84 minucie idealna okazja aby nasza drużyna po raz kolejny objęła prowadzenie. Jeden z obrońców gości podaję głową do bramkarza, do piłki dobiega Michał Kruszczyński i lobuję bramkarza. Na naszą niekorzyść piłka uderza w słupek! Do piłki dobiega Wróblewski, uderza z 7 metrów ale na posterunku był jeden z obrońców Lubania, który wybija piłkę z linii bramkowej.

Sędzia dolicza 3 minuty. Ostatnia akcja meczu, rzut rożny dla drużyny gości i wielka feta piłkarzy z Lubania, celnym strzałem popisuje się Przedzięk i 3 punkty trafiają dla drużyny gości.

Kolejny mecz nasza drużyna rozegra w Osiu z miejscowym Gromem w sobotę o godzinie 17.

Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy!