Logowanie

Aktualności

Zwycięstwo w pierwszym meczu rundy jesiennej.

• autor: Patryk Woźniak, 2015-08-10 09:41

Drużyna Gopła w sobotę o godzinie 17 rozegrała mecz w Raciążku z miejscowym Wzgórzem. Wynik tego spotkania to 1:0

Relacja z meczu poniżej

Spotkanie to rozgrywało się między beniaminkiem , a spadkowiczem. Ze względu na stan boiska, bardzo ciężko było stworzyć składne akcje, jednak tych w pierwszej połowie było dużo, szczególnie dla naszej drużyny.

Pierwsza część meczu należała do drużyny z Kruszwicy. Nasz zespół prowadził grę, częściej byliśmy w posiadaniu piłki i oddawaliśmy więcej strzałów na bramkę. Po jednej z akcji, piłka znalazła drogę do siatki jednak na minimalnym spalonym był Mikołaj Ruta.

Goście w pierwszej części spotkania wypracowali kilka akcji, które zazwyczaj kończyły się niecelnym strzałem.

Druga część spotkania również prowadzona była z korzyścią dla naszego zespołu. Na efekt trzeba było czekać do 80 minuty - z 25 metrów po strzale Mikołaja Myśliwego w samo "okienko" bramki Gopło objęło prowadzenie.

W 84 minucie goście mieli szansę zremisować, po pięknym woleju z 35 metrów świetną paradą popisał się nasz bramkarz - Tomasz Młynarek.

Warto wspomnieć o dobrym debiucie w naszej drużynie dwóch nowych piłkarzy - Mikołaja Ruty oraz Dawida Marczyńskiego , który w drugiej połowie był bardzo bliski strzelenia bramki po dobrze wykonanym rzucie rożnym.

Po trudnym spotkaniu Gopło wywozi 3 punkty z Raciążka, a morale naszej drużyny znacznie poprawiły się.

Kolejny mecz drużyna Gopła rozegra na własnym boisku z LTP Lubanie w sobotę (15.08) o godzinie 12.

Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy!