Logowanie

Aktualności

Zwycięstwo naszej drużyny z GKS Baruchowo!

• autor: Patryk Woźniak, 2015-09-28 13:01

Drużyna Gopła w sobotnim meczu na własnym boisku podejmowała zespół GKS Baruchowo. Był to szlagier kolejki, ponieważ spotkały się w tym meczu drużyny zajmujące 1 oraz 3 miejsce w II grupie V Ligi.

Wynik tego meczu to 2:1 dla zespołu z Kruszwicy.

Relacja z meczu poniżej

Drużyna Gopła od początku meczu przeważała nad zespołem z Baruchowa. Gopło było częściej w posiadaniu piłki oraz stwarzało sytuację, po których piłka mogła znaleźć drogę do siatki.

Niestety w 2 minucie meczu po błędzie naszego bramkarza goście objęli prowadzenie, strzelcem bramki Dutkiewicz

Kilka samotnych rajdów z piłką Mateusza Kurtysiaka oraz dobry strzał z głowy po rzucie rożnym Krzysztofa Kozłowskiego nie dał piłkarzom Gopła remisu do przerwy i to goście po pierwszych 45 minutach mogli cieszyć się z wyniku. Mimo to wydawało się, że gol dla naszego zespołu będzie tylko kwestią czasu.

Na drugą połowę nasza drużyna wyszła bardzo zmotywowana. Od początku zastosowaliśmy wysoki pressing na zespół gości. Na efekty nie trzeba było długo czekać. W 49 minucie do piłki dopada Mikołaj Ruta i pięknym strzałem z woleja doprowadza do remisu- mamy 1:1!

Do 70 minuty gra nieco się wyrównała, a żaden z zespołów nie stworzył klarownych sytuacji do strzelenia bramki.

W 79 minucie nasz zespół wychodzi na prowadzenie - po pięknym strzale z boku pola karnego Krystian Kotecki wpisuje się na listę strzelców i mamy 2:1!

Do końca meczu Gopło mogło podwyższyć swoje prowadzenie jednak nie udało nam się wykorzystać żadnej z okazji.

W 90 minucie spotkania goście wykonywali stały fragment gry, w którym nawet bramkarz wspierał zespół gości jednak dobrą interwencją popisał się Tomasz Młynarek i ostateczny wynik tego meczu to jednobramkowe zwycięstwo Gopła!

Po 8 kolejce drużyna Gopła jest liderem z dorobkiem 21 punktów. Cztery punkty do naszej drużyny traci zespół Unii Janikowo , z którą już w najbliższą sobotę rozegramy arcyciekawe spotkanie!

Warto wspomnieć też o wspaniałej grze naszej defensywy oraz ofensywy - straciliśmy w 8 meczach 2 bramki (0,25 bramki na mecz) oraz strzeliliśmy 21 bramek (2,6 bramki na mecz).

Już dzisiaj zapraszamy do uczestnictwa w kolejnym szlagierze kolejki , który odbędzie się 3 października (sobota) o godzinie 15:30 w Janikowie!