Bezbramkowy remis z Szubinianką Szubin

• autor: Patryk Woźniak, 2015-10-11 10:41

Gopło Kruszwica-Szubinianka Szubin 0:0

Skład: Borkiewicz- Linowski Kozłowski, Marczyński, Łukomski (Gołdyn 69’)- Kurtysiak, Losik, Kotecki ż.k., Włoch ż.k. (Wojtarski 82’), Myśliwy- Ruta

Rezerwa: Szymański, Gołdyn, Wojtarski, Pankowski, Tomczak

Relacja z meczu poniżej

Nie takiego wyniku w tym spotkaniu jakiego spodziewali się kruszwiccy kibice. Remis z Szubinianką przy jednoczesnym zwycięstwie janikowskiej Unii sprawił, że Gopło straciło pozycję lidera.

Od samego początku widać było, że goście w tym meczu skupiać się będą głównie na defensywie. Cała pierwsza połowa przebiegała pod dyktando naszej drużyny, która stworzyła sobie kilka dogodnych sytuacji do zdobycia gola, jednak za każdym razem pod bramką Szubinianki brakowało nam szczęścia. Wydawało się jednak, że Gopło w drugiej połowie przechyli losy spotkania na swoją korzyść.

Druga odsłona spotkania wyglądała  tak samo jak pierwsza, gra praktycznie cały czas toczyła się na połowie drużyny gości. Defensywna postawa Szubinianki w tym meczu powodowała, że ataki naszej drużyny przypominały „bicie głową w mur”. W 67 minucie wydawało się, że przewaga Gopła przyniesie w końcu zamierzony skutek, ponieważ po faulu w polu karnym na Mikołaju Myśliwym sędzia wskazał na „jedenastkę”. Niestety rzut karny wykonywany przez Mateusza Kurtysiaka obronił bramkarz Szubinianki. Ta sytuacja nie zniechęciła naszej drużyny do dalszych ataków, te jednak umożliwiały gościom wyprowadzanie kontrataków, po jednym z nich drużynę Gopła przed utratą bramki dobrą interwencją uratował Ernest Borkiewicz. Niestety do końca meczu nie udało się już naszym zawodnikom zdobyć zwycięskiej bramki.

Za tydzień drużynę Gopła czeka wyjazd do Ciechocinka na mecz z miejscowym Zdrojem. Miejmy nadzieję, że po dwóch meczach bez zwycięstwa, naszym zawodnikom uda się przełamać i z wyjazdowego meczu w Ciechocinku przywiozą oni komplet punktów.

Relacja z meczu: Kamil Kozłowski