dzisiaj: 514, wczoraj: 1970

Porażka ze Zdrojem.

• autor: Patryk Woźniak, 2015-10-19 00:59

Zdrój Ciechocinek-Gopło Kruszwica 3-1 (1-1)
Bramki: Matuszak 2 (38’, 55’), Olejnik 85’- Kurtysiak 30’
Skład: Borkiewicz- Jurkiewicz, Kozłowski, Marczyński, Łukomski- Linowski (Kostrzak 68’), Włoch (Pankowski 80’), Losik ż.k., Myśliwy- Kurtysiak, Ruta (Tomczak 88’)
Rezerwa: Szymański, Gołdyn, Pankowski, Kostrzak, Tomczak, Wojtarski

Po dwóch meczach bez zwycięstwa, wszyscy liczyliśmy na to, że w tym spotkaniu uda się naszej drużynie zainkasować komplet punktów. Tak niestety się nie stało i tym razem także nie mogliśmy się cieszyć z wygranej. Wartym odnotowania jest fakt, że w tym meczu wystąpić nie mogli dwaj podstawowi zawodnicy, a mianowicie Tomasz Młynarek i Krystian Kotecki.

Relacja z meczu poniżej

Początek meczu w wykonaniu Gopła wyglądał dość dobrze, to nasza drużyna sprawiała lepsze wrażenie od gospodarzy.  Efektem tego był gol zdobyty przez naszą drużynę w 30 minucie. Strzelcem bramki okazał się Mateusz Kurtysiak. Po tym zdarzeniu wydawało się więc, że Gopło jest na dobrej drodze do zwycięstwa. Niestety 8 minut później gospodarzom udało się doprowadzić do wyrównania. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ już zmianie.

Po przerwie mieliśmy nadzieję na to, że to naszej drużynie uda się przechylić losy spotkania na swoją korzyść. Tak się jednak nie stało. Druga odsłona spotkania w wykonaniu Gopła była już słabsza i to niestety rywalom udało się zdobyć dwie bramki i tym samym to oni mogli się cieszyć ze zwycięstwa.

Gopło po tej porażce spadło w tabeli z drugiej pozycji na trzecią. Do lidera z Janikowa tracimy 4 punkty, natomiast od drugiego Kujawiaka Kowal dzieli nas punkt. Za tydzień naszym piłkarzom przyjdzie się zmierzyć z ostatnim w tabeli Liderem Włocławek. Spotkanie zostanie rozegrane na stadionie przy ulicy Poznańskiej, a jego początek zaplanowano na godzinę 14.00.

Relacja z meczu: Kamil Kozłowski