Logowanie

Aktualności

KOLEJNE ZWYCIĘSTWO GOPŁA !

• autor: Kamil K., 2016-04-24 20:54

Po meczu 22 kolejki drużyna Gopła do swojego dorobku może dopisać kolejne 3 punkty. Tym razem nasi zawodnicy przed własną publicznością pokonali zespół Zjednoczonych Piotrków Kujawski 3:0. W szeregach Gopła zabrakło kapitana drużyny Krystiana Koteckiego, który z powodu urazu nie mógł wystąpić w tym meczu.

Początek tego spotkania to zachowawcza gra z obu stron. Na szczęście już w 10 minucie naszej drużynie udało się wyjść na prowadzenie. Dośrodkowanie Patryka Jurkiewicza na gola zdołał zamienić Mikołaj Ruta. Dla naszego napastnika było to już 22 trafienie w tym sezonie. Po tym golu gra toczyła się raczej w środku pola, sytuacji zarówno pod jedną, jak i pod drugą bramką nie było zbyt wiele. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Gopła 1:0.

Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie, aż do momentu kiedy to zawodnik gości po otrzymaniu dwóch żółtych kartek musiał opuścić boisko. Po tym zdarzeniu nasza drużyna przejęła całkowitą kontrolę nad tym spotkaniem. W 61 minucie akcję prawą stroną przeprowadził Mikołaj Linowski. Po jego dograniu w pole karne piłka trafiła pod nogi Mikołaja Ruty, ten uderzył zbyt lekko i niecelnie, jednak jego uderzenie bardzo dobrze zamknął  Miłosz Losik, który nie miał problemów z umieszczeniem piłki w siatce. W 89 minucie tego spotkania  wynik na 3:0 bardzo ładnym trafieniem z prawej strony pola karnego ustalił Patryk Jurkiewicz.

Gopło Kruszwica-Zjednoczeni Piotrków Kujawski 3:0 (1:0)

Bramki: Ruta 10’, Losik 61’, Jurkiewicz 89’

Skład: Michalak- Jurkiewicz, Marczyński (Łukomski 75’), Kostrzak, Kaniewski- Kurtysiak, Kozłowski, Rzewucki, Losik (Myśliwy 78’)- Włoch (Linowski 55’)- Ruta (Wojtarski 79’)

Rezerwa- nie zagrali: Pestka, Pankowski, Skalski

Za tydzień nasz zespół zmierzy się w wyjazdowym spotkaniu z GKS-em Baruchowo. Spotkanie zostanie rozegrane w sobotę (tj. 30.04.16), a jego początek zaplanowano na godzinę 15.00.