Logowanie

Aktualności

GKS Baruchowo-Gopło Kruszwica 1:1 (0:1)

• autor: Kamil K., 2016-05-01 14:51

Niestety spotkanie w Baruchowie zakończyło się dość niespodziewanym wynikiem. W starciu między Gopłem, a miejscowym GKS-em padł remis 1:1.

Początek spotkania dla Gopła ułożył się wręcz idealnie. Już w  3 minucie po szybkiej kontrze prawą stroną i dograniu Mikołaja Linowskiego piłkę w bramce gospodarzy umieścił Mikołaj Ruta.  Po tym golu przebieg meczu był bardzo wyrównany, jednak to naszej drużynie udało się stworzyć kolejną bardzo dobrą okazję do zdobycia bramki. Niestety pojedynek „sam na sam” z bramkarzem przegrał Mateusz Kurtysiak.  W 33 minucie spotkania boisko z powodu kontuzji kostki musiał opuścić Mikołaj Ruta. Niestety uraz ten wyklucza naszego napastnika z gry w najbliższych spotkaniach.  W jego miejsce na boisku pojawił się Jakub Pankowski. Pierwsza połowa spotkania zakończyła się prowadzeniem naszej drużyny – 1:0.

Pierwsze minuty drugiej połowy to wyrównana gra w środku pola. Niestety w 53 minucie gospodarzom udało się doprowadzić do wyrównania. Zawodnik gospodarzy strzałem z około 16 metrów pokonał Michała Michalaka. Na domiar złego zaledwie dwie minuty później czerwoną kartką za niesportowe zachowanie został ukarany Patryk Jurkiewicz. Kartka ta wyklucza naszego obrońcę z gry w najbliższym spotkaniu z Unią Janikowo. Mimo gry w osłabieniu naszej drużynie udało się przejąć inicjatywę. Dogodne sytuacje do zdobycia bramki mieli m.in. Jakub Pankowski, Mateusz Kurtysiak Krystian Kotecki. Gospodarzom także udało się zagrozić naszej bramce, w doliczonym czasie gry strzał głową zawodnika GKS-u był minimalnie niecelny. Ostatecznie spotkanie zakończyło się rezultatem 1:1.

Bramki: Krzysztof Janik 53’- Mikołaj Ruta 3’

Skład: Michalak- Jurkiewicz, Marczyński, Kostrzak, Kaniewski- Linowski (Myśliwy 68’), Kotecki, Kozłowski, Losik (Łukomski 58’)- Kurtysiak, Ruta (Pankowski 33’ – Rzewucki 87’)

Rezerwa- nie zagrali: Pestka, Włoch, Wojtarski

Już za tydzień drużyna Gopła w meczu „na szczycie”  podejmie na własnym obiekcie lidera tabeli- Unię Janikowo. Spotkanie zostanie rozegrane w sobotę (tj. 07.05.16) o godzinie 17.00. Już dzisiaj zapraszamy wszystkich kibiców na ten ciekawie zapowiadający się mecz.