Kujawiak Kowal - Gopło Kruszwica

• autor: kamil, 2016-06-09 20:45

Mecz o awans!

Najbliższa sobota zarówno dla kibiców z Kruszwicy, jak i z Kowala zapowiada się bardzo emocjonująco.  Na boisku w Kowalu zmierzą się drużyny, które rywalizują ze sobą o awans do IV ligi. Zespół Gopła nad Kujawiakiem ma cztery punkty przewagi, a do rozegrania w tym sezonie zostały już tylko dwie kolejki. Oznacza to, że do wywalczenia awansu naszej drużynie w Kowalu potrzebny będzie remis. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

Kliknij na "więcej".

W spotkaniu z Kujawiakiem w barwach Gopła nie będzie mógł zagrać Dominik Kostrzak. Powodem jego absencji jest żółta kartka otrzymana w meczu ze Spartą Janowiec Wielkopolski. Dla naszego obrońcy jest to czwarta żółta kartka w tym sezonie. W kadrze meczowej na spotkanie w Kowalu nie znajdzie się także Mikołaj Myśliwy, który od dłuższego czasu nie gra z powodu kontuzji kolana.

Drużyna Kujawiaka po ostatnim zwycięstwie na własnym boisku z Liderem Włocławek - 3:1 podtrzymała szanse na awans do IV ligi. Kujawiak tym zwycięstwem przerwał passę trzech porażek z rzędu. Podopieczni Dawida Kwiatkowskiego (grający trener) w całym sezonie zdołali uzbierać 53 punkty, natomiast w samej rundzie wiosennej zdobyli oni 24 "oczka". Wiosną piłkarze z Kowala zanotowali 8 zwycięstw, 5 porażek, natomiast w żadnym meczu nie podzielili się z rywalami punktami. Najskuteczniejszymi zawodnikami Kujawiaka są Vitalij Shvets, Bartosz Śmigiel i Dawid Kwiatkowski.

Jesienią w Kruszwicy lepszy okazał się nasz zespół pokonując Kujawiaka 6:0. Aż pięć bramek w tym spotkaniu zdobył Mikołaj Ruta, a jedno trafienie dołożył Mikołaj Myśliwy.

Arbitrem głównym tego meczu będzie Adam Lyczmański (Bydgoszcz), a jego asystentami będą Marcin Modry (Bydgoszcz) i Dawid Kosmal (Brzoza).

autor: ~kujawiaczek 2016-06-12 13:12:51

avatar ostry wpier.ol dostaliście :) 2:0 pozderki i nie cieszyłbym sie z awansu w poniedziałek Kujawiak będzie miał 3 pkt za mecz z Radziejowem bo grał tam nie uprawniony zawodnik i będzie walkower dla Kujawiaka więc i tak was przeskakujemy!!!!

autor: ~gopełko 2016-06-12 13:15:18

avatar przykro nam ale awansu nie będzie jeśli to prawda to Kujawiak nas wyprzedzi i po awansie ... a ten mecz ze Smólnikiem jednak się odbędzie oni przyjeżdżają do nas wiec nie wypisujcie bzdur na facebooku

autor: ~słabe kowaloczki 2016-06-12 18:54:09

avatar haha chcieli awansu a nic nie grają oni sa słabi a za Radziejów nie dostana żadnego walkowera całe kowaloczki heh b klasa hehhehe