Zapowiedź: Gopło Kruszwica - Chełminianka Chełmno

• autor: kamil, 2016-09-16 18:43

Gopło podejmuje lidera

Trzy ostatnie mecze, to trzy porażki Gopła. Najbliższą okazję do przełamania złej serii nasza drużyna będzie miała już jutro. O ligowe punkty nie będzie jednak łatwo, gdyż do Kruszwicy przyjedzie aktualny lider tabeli, a mianowicie Chełminianka Chełmno. Zespół z Chełmna to jeden z faworytów do awansu, który jak na razie dotychczasową grą potwierdza swoje przedsezonowe aspiracje. Początek meczu między Gopłem a Chełminianką został zaplanowany na godzinę 16:00. Wszystkich kruszwickich kibiców na ten mecz gorąco zapraszamy !

Kliknij na "więcej".

Dla drużyny Chełminianki jest to drugi sezon z rzędu w IV lidze. Poprzednie rozgrywki zespół z Chełmna zakończył na szóstym miejscu, gromadząc na swoim koncie 50 punktów. Największym sukcesem w historii Chełminianki jest gra w III lidze kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej. Nasz jutrzejszy rywal na tym szczeblu rozgrywkowym występował w sezonie 2014/2015.

Grającym trenerem Chełminianki jest Rafał Baranowski. Jego podopieczni po siedmiu rozegranych meczach zdołali uzbierać aż 19 punktów. Taki dorobek klubowi z Chełmna daje aktualnie pozycję lidera tabeli. Chełmnianie do tej pory wygrali sześć spotkań, jedno zremisowali (1:1 w Mogilnie) i ani razu nie doznali smaku porażki. Drużyny ta, jak na razie może pochwalić się także najlepszą defensywą w lidze. Nasi jutrzejsi przeciwnicy stracili w siedmiu meczach zaledwie 3 bramki.

Ostatni raz pojedynki Gopła z Chełminianką miały miejsce w sezonie 2013/2014. W spotkaniu przy ulicy Poznańskiej lepszy okazał się nasz zespół, zwyciężając 3:1. Z kolei mecz w Chełmnie zakończył się zwycięstwem gospodarzy - 4:1.

Zespół Gopła po siedmiu rozegranych kolejkach plasuje się na piętnastym miejscu w tabeli. Podopieczni Dawida Żurawskiego mają na swoim koncie 4 punkty (zwycięstwo w Janikowie i remis u siebie ze Spartą Brodnica). Najlepszym strzelcem naszej drużyny jest Michał Kruszczyński, który do tej pory zdobył 5 bramek.

Jutrzejsze spotkanie poprowadzi trójka arbitrów z Bydgoszczy. Sędzią głównym będzie Marcin Wódkowski, natomiast jego asystentami będą Dawid Błażejczyk oraz Jan Wilczewski.

autor: ~Gopelko 2016-09-17 23:10:09

avatar To co dzisiaj odstawiali "sedziowie" to juz gruba przesada.