Aktualności

Zwycięstwo z LTP

• autor: kamil, 2017-02-25 17:18

LTP Lubanie pokonane

Dzisiejszy sparing z LTP Lubanie, który został rozegrany na bocznym boisku w Kruszwicy zakończył się zwycięstwem naszego zespołu 2:1. Bramki dla drużyny Gopła w 30. i 35. minucie spotkania zdobyli Mikołaj Myśliwy oraz Szymon Wojtarski. Goście swoje jedyne trafienie zanotowali w 70. minucie, kiedy to z rzutu karnego do bramki strzeżonej przez Tomasza Młynarka trafił Łukasz Kranc. Był to trzeci mecz drużyny Gopła w tym okresie przygotowawczym i jednocześnie trzecie zwycięstwo w stosunku 2:1 (wcześniej taki sam rezultat padał w spotkaniach z Goplanią i KS-em Brzoza). Następny sparing biało-niebiescy rozegrają za tydzień. Przeciwnikiem naszego zespołu będzie V-ligowy Start Radziejów.

GOPŁO KRUSZWICA - LTP LUBANIE 2:1 (2:0)

1:0 - Mikołaj Myśliwy 30'
2:0 - Szymon Wojtarski 35'
2:1 - Łukasz Kranc 70' (rzut karny)

GOPŁO: Michalak - Skalski, Rzewucki, Kostrzak, Kaniewski - Kurtysiak, Dziwnik, Losik, Załęcki - Wojtarski, Myśliwy

Zagrali także: Młynarek, Łukomski, Talaska, Frejliszek, Macioszek, zawodnik testowany