Ostatni sparing przed rundą wiosenną

• autor: kamil, 2017-03-08 19:27

Ostatni sprawdzian przed ligą

W sobotę, (tj. 11.03.17) o godzinie 13:00 na bocznym boisku w Kruszwicy drużyna Gopła rozegra swój ostatni sparing przed rundą wiosenną. Tym razem biało-niebiescy zmierzą się ze swoim ligowym rywalem, a mianowicie drużyną Notecianki Pakość. Dla Gopła będzie to piąta gra kontrolna w bieżącym okresie przygotowawczym. Poprzednie cztery sparingi kończyły się zwycięstwem naszej drużyny. Wszystkich kibiców zapraszamy na sobotnie spotkanie z Notecianką!

Drużyna Notecianki Pakość po osiemnastu ligowych spotkaniach plasuje się na 15. miejscu w IV lidze. Pakościanie na swoim koncie do tej pory zdołali uzbierać 15 punktów. Oznacza to, że Notecianka w ligowej tabeli znajduje się jedną pozycję wyżej od Gopła, a w swoim dorobku ma 2 punkty więcej.

Z pakoskim zespołem podopieczni Dawida Żurawskiego w obecnym sezonie w IV-ligowych rozgrywkach mierzyli się już dwukrotnie. W Kruszwicy zwycięstwo 2:0 odnieśli zawodnicy Notecianki, natomiast w Pakości komplet punktów zdobyła drużyna Gopła, pokonując gospodarzy 2:1.

Podczas tej zimy Notecianka rozegrała pięć sparingów. Pakoski zespół pokonał Start Radziejów 2:1, Goplanię Inowrocław 6:1, Noteć Gębice 3:1 oraz przegrał z Cuiavią Inowrocław 0:1 i Chemikiem Bydgoszcz 0:6.