Aktualno¶ci

Kujawianka Izbica Kujawska - Gop³o 4:2 (2:2)

• autor: kamil, 2017-06-05 14:07

Bez niespodzianki w Izbicy

W spotkaniu 31. kolejki 4. ligi, Gop³o przegra³o na wyje¼dzie z wiceliderem rozgrywek - dru¿yn± Kujawianki Izbica Kujawska 2:4. Bramki dla naszej dru¿yny w pierwszej po³owie meczu zdobyli Mateusz Kurtysiak oraz Miko³aj My¶liwy. Ta ods³ona spotkania zakoñczy³a siê rezultatem 2:2. Niestety po zmianie stron zawodnicy gospodarzy do naszej bramki zdo³ali trafiæ jeszcze dwukrotnie. Warto odnotowaæ, ¿e w 87. minucie Tomasz M³ynarek obroni³ rzut karny, wykonywany przez Mateusza Jêdrzejewskiego. Za tydzieñ bia³o-niebiescy podejm± na w³asnym boisku w derbowym pojedynku Cuiaviê Inowroc³aw.

KUJAWIANKA IZBICA KUJAWSKA - GOP£O KRUSZWICA 4:2 (2:2)

1:0 - Kamil Kwiatkowski 9' (rzut wolny)
1:1 - Mateusz Kurtysiak 16' (g³ow±)
2:1 - Kamil Kuropatwiñski 19'
2:2 - Miko³aj My¶liwy 44'
3:2 - Kamil Kuropatwiñski 52'
4:2 - Przemys³aw Kowalski 65'

GOP£O: M³ynarek - Linowski (Dziwnik 85'), Koz³owski, Kostrzak, Za³êcki - Wojtarski, Losik (Kaniewski 80'), Prosianowski, My¶liwy - Ka¼mierczak (Kotecki 30'), Kurtysiak

Rezerwa - nie zagrali: Skalski

¯ó³ta kartka: Linowski

87. minuta - Tomasz M³ynarek obroni³ rzut karny, wykonywany przez Mateusza Jêdrzejewskiego.