Aktualności

32. kolejka 4. ligi: Gopło - Cuiavia Inowrocław 1:4 (0:2)

• autor: kamil, 2017-06-11 18:49

Cuiavia zwycięża w Kruszwicy

W dniu dzisiejszym, w derbowym pojedynku, pomiędzy Gopłem a Cuiavią lepsi okazali się inowrocławianie, zwyciężając w Kruszwicy 1:4.  Pierwsza bramka dla gości padła w 16. minucie spotkania, a jej zdobywcą okazał się Mateusz Brzóstowski. Jedenaście minut później drużyna Cuiavii prowadziła już 2:0. Tym razem do bramki Tomasz Młynarka trafił Ariel Jastrzembski. Taki rezultat utrzymał się do końca pierwszej połowy. Po zmianie stron, w 68. minucie kontaktowego gola dla naszej drużyny, po strzale zza pola karnego zdobył Mikołaj Ruta. Na to trafienie zawodnicy z Inowrocławia zdołali odpowiedzieć jeszcze dwukrotnie. Najpierw w 73. minucie bramkę strzelił Dariusz Słupski, z kolei na trzy minuty przed końcem spotkania wynik ustalił Mikołaj Błaszczyk. Dla drużyny Gopła jest to już dwunasta porażka na własnym boisku w tym sezonie.

GOPŁO KRUSZWICA - CUIAVIA INOWROCŁAW 1:4 (0:2)

0:1 - Mateusz Brzóstowski 16'
0:2 - Ariel Jastrzembski 27'
1:2 - Mikołaj Ruta 68'
1:3 - Dariusz Słupski 73'
1:4 - Mikołaj Błaszczyk 87'

GOPŁO: Młynarek - Linowski, Kozłowski, Kostrzak (Skalski 60'), Kaniewski - Wojtarski (Załęcki 46'), Rzewucki, Losik (Dziwnik 83'), Prosianowski, Myśliwy - Ruta (Kaźmierczak 80')