KP Gopło Kruszwica - strona oficjalna

Strona klubowa

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 72, wczoraj: 292
ogółem: 293 250

statystyki szczegółowe

Logowanie

Aktualności

Weekend drużyn młodzieżowych

  • autor: kamil, 2017-09-15 20:03

Najbliższe mecze drużyn młodzieżowych: 

JUNIORZY STARSI (3. LIGA OKRĘGOWA - GRUPA 1)

Pałuczanka Żnin - Gopło (wtorek, 19.09.17 - godzina 17:00) 

JUNIORZY MŁODSI (3. LIGA OKRĘGOWA - GRUPA 1) 

Błękitni Inowrocław - Gopło (niedziela, 17.09.17 - godzina 16:00)
sędzia: Paweł Kruczykowski (Gniewkowo) 

TRAMPKARZE (2. LIGA WOJEWÓDZKA) 

CWZS II Bydgoszcz - Gopło (niedziela, 17.09.17 - godzina 10:00)
sędzia: Karol Hentrich (Dąbrowa Chełmińska) 

ORLICY (BYDGOSZCZ - GRUPA 4) 

Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia - Gopło (godzina 12:30) 
Gopło - Błękitni Inowrocław (godzina 13:00) 

Mecze zostaną rozegrane w sobotę (16.09.17) w Dąbrowie Biskupiej (ul. Topolowa 2 - boisko orlik). Spotkania sędziować będzie Marcin Ćwikła (Gniewkowo). 

ŻACY (BYDGOSZCZ - GRUPA 2) 

Gopło - Unia Gniewkowo (godzina 11:30)
Gopło - Galaxy Inowrocław (godzina 12:00) 
Goplania Inowrocław - Gopło (godzina 13:30) 

Turniej zostanie rozegrany w sobotę (16.09.17) w Inowrocławiu (ul. Orłowska 48 - przy stadionie Goplanii). 
 

...


 

Najbliższe spotkanie

Gopło KruszwicaNoteć Łabiszyn
Gopło Kruszwica   Noteć Łabiszyn
2017-10-28, 00:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Gopło KruszwicaUnia Gniewkowo
Gopło Kruszwica 3:1 Unia Gniewkowo
2017-10-14, 15:00:00
Kruszwica, ul. Poznańska 17
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11
Unia Gniewkowo - LTP Lubanie
Start Radziejów - Gopło Kruszwica
Noteć Łabiszyn - Ziemowit Osięciny
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Łokietek Brześć Kujawski
Włocłavia Włocławek - Lubienianka Lubień Kujawski
Piast Złotniki Kujawskie - Wisła Dobrzyń nad Wisłą
Szubinianka Szubin - GKS Baruchowo
Kujawianka Strzelno - Zdrój Ciechocinek

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
LTP Lubanie 0:0 Kujawianka Strzelno
Zdrój Ciechocinek 3:3 Szubinianka Szubin
GKS Baruchowo 2:1 Piast Złotniki Kujawskie
Wisła Dobrzyń nad Wisłą 1:2 Włocłavia Włocławek
Lubienianka Lubień Kujawski 1:1 Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Łokietek Brześć Kujawski 2:1 Noteć Łabiszyn
Ziemowit Osięciny 0:1 Start Radziejów
Gopło Kruszwica 3:1 Unia Gniewkowo

Najnowsza galeria

Start Radziejów - Gopło Kruszwica 0:0 (21.10.17)
Ładowanie...