KP Gopło Kruszwica - strona oficjalna

Strona klubowa

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 113, wczoraj: 161
ogółem: 310 942

statystyki szczegółowe

Logowanie

Aktualności

Weekend drużyn młodzieżowych

  • autor: kamil, 2017-09-15 20:03

Najbliższe mecze drużyn młodzieżowych: 

JUNIORZY STARSI (3. LIGA OKRĘGOWA - GRUPA 1)

Pałuczanka Żnin - Gopło (wtorek, 19.09.17 - godzina 17:00) 

JUNIORZY MŁODSI (3. LIGA OKRĘGOWA - GRUPA 1) 

Błękitni Inowrocław - Gopło (niedziela, 17.09.17 - godzina 16:00)
sędzia: Paweł Kruczykowski (Gniewkowo) 

TRAMPKARZE (2. LIGA WOJEWÓDZKA) 

CWZS II Bydgoszcz - Gopło (niedziela, 17.09.17 - godzina 10:00)
sędzia: Karol Hentrich (Dąbrowa Chełmińska) 

ORLICY (BYDGOSZCZ - GRUPA 4) 

Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia - Gopło (godzina 12:30) 
Gopło - Błękitni Inowrocław (godzina 13:00) 

Mecze zostaną rozegrane w sobotę (16.09.17) w Dąbrowie Biskupiej (ul. Topolowa 2 - boisko orlik). Spotkania sędziować będzie Marcin Ćwikła (Gniewkowo). 

ŻACY (BYDGOSZCZ - GRUPA 2) 

Gopło - Unia Gniewkowo (godzina 11:30)
Gopło - Galaxy Inowrocław (godzina 12:00) 
Goplania Inowrocław - Gopło (godzina 13:30) 

Turniej zostanie rozegrany w sobotę (16.09.17) w Inowrocławiu (ul. Orłowska 48 - przy stadionie Goplanii). 
 

...


 

Najbliższe spotkanie

Cuiavia Inowrocław Gopło Kruszwica
mecz towarzyski
Cuiavia Inowrocław   Gopło Kruszwica
2018-02-03, 00:00:00

Reklama

Ostatnie spotkanie

Piast Złotniki Kujawskie Gopło Kruszwica
Piast Złotniki Kujawskie 3:1 Gopło Kruszwica
2017-11-18, 13:30:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
LTP Lubanie - Wisła Dobrzyń nad Wisłą
GKS Baruchowo - Lubienianka Lubień Kujawski
Zdrój Ciechocinek - Łokietek Brześć Kujawski
Kujawianka Strzelno - Ziemowit Osięciny
Szubinianka Szubin - Gopło Kruszwica
Piast Złotniki Kujawskie - Unia Gniewkowo
Włocłavia Włocławek - Start Radziejów
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Noteć Łabiszyn

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Noteć Łabiszyn 2:4 LTP Lubanie
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2:2 Start Radziejów
Włocłavia Włocławek 3:0 Unia Gniewkowo
Piast Złotniki Kujawskie 3:1 Gopło Kruszwica
Szubinianka Szubin 4:1 Ziemowit Osięciny
Kujawianka Strzelno 2:0 Łokietek Brześć Kujawski
Zdrój Ciechocinek 1:1 Lubienianka Lubień Kujawski
GKS Baruchowo 1:0 Wisła Dobrzyń nad Wisłą

Najnowsza galeria

Piast Złotniki Kujawskie - Gopło Kruszwica 3:1 (18.11.2017)
Ładowanie...