Aktualności

Koniec przygody z Pucharem Polski

• autor: kamil, 2017-09-20 21:00

Gopło odpada z Pucharu

Na 3. rundzie zakończyli zawodnicy Gopła przygodę z tegorocznym Okręgowym Pucharem Polski. Biało-niebiescy ulegli dzisiaj w Kruszwicy Cuiavii Inowrocław 0:2 (0:2). Spotkanie rozpoczęło się od optycznej przewagi gości. Z upływem czasu gra stawała się coraz bardziej wyrównana, jednak to inowrocławianom udało się objąć prowadzenie. W 39. minucie do naszej bramki trafił Dariusz Słupski. Po zmianie stron kruszwiczanie starali się doprowadzić do wyrównania, pomimo tego w 79. minucie drugiego gola dla naszych rywali zdobył Mateusz Brzóstowski. Dzięki tej wygranej inowrocławska drużyna awansowała do 1/8 finału pucharowych zmagań.

GOPŁO KRUSZWICA - CUIAVIA INOWROCŁAW 0:2 (0:1)

0:1 - Dariusz Słupski 39'
0:2 - Mateusz Brzóstowski 79'

GOPŁO: Piernik - Łukomski (Linowski 54'), Frejliszek, Kostrzak (Kaniewski 46'), Redmann - Wojtarski, Kotecki (Radkowski 60'), Losik, Rzewucki, Myśliwy - Szymański (Ruta 56')

Rezerwa - nie zagrali: Jadach