KP Gopło Kruszwica - strona oficjalna

Strona klubowa

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 108, wczoraj: 262
ogółem: 351 895

statystyki szczegółowe

Logowanie

Aktualności

Przełamać się z liderem

  • autor: kamil, 2017-09-22 19:07

Przełamać się z liderem 

Ostatnie mecze Gopła to cztery porażki naszego zespołu - trzy ligowe i jedna pucharowa. Okazję do przełamania złej serii biało-niebiescy będą mieli już jutro (tj. 23. września 2017 roku), podejmując na własnym boisku Łokietka Brześć Kujawski. Naszych zawodników czeka jednak niełatwe zadanie, bowiem drużyna z Brześcia Kujawskiego to aktualny lider 5. ligi kujawsko-pomorskiej. Warto odnotować, że nasz jutrzejszy rywal w sześciu dotychczasowych spotkaniach zdobył komplet punktów.  Początek spotkania, pomiędzy Gopłem a Łokietkiem zaplanowany został na godzinę 16:00. Zapraszamy wszystkich kibiców na stadion przy ulicy Poznańskiej 17! 

Kliknij na "więcej". 

Łokietek Brześć Kujawski to, jak dotychczas zdecydowanie najlepsza drużyna piątoligowych rozgrywek. Drużyna z Brześcia z kompletem zwycięstw (18 punktów) plasuje się na pierwszym miejscu w ligowej tabeli. Bilans bramkowy brześcian to 23 bramki zdobyte oraz 10 straconych. Trenerem Łokietka jest Billy Abbott. W poprzedniej kolejce jego podopieczni pokonali na własnym boisku Ziemowita Osięciny 6:2. Najskuteczniejszym strzelcem Łokietka w tym sezonie jest Hubert Szymczak, który zdobył jak dotąd 7 bramek. Warto odnotować, że kilka sezonów temu był on zawodnikiem Gopła. 

Ostatnie ligowe pojedynki, pomiędzy Gopłem a Łokietkiem zostały rozegrane w poprzednim sezonie w 4. lidze. W Kruszwicy lepsi okazali się gracze Łokietka, zwyciężając 4:1. Rewanżowe spotkanie w Brześciu Kujawskim zakończyło się remisem 1:1. Warto wspomnieć, że obydwie drużyny zmierzyły się tego lata w meczu sparingowym. W spotkaniu tym także padł remis 1:1. 

Po sześciu rozegranych kolejkach zespół Gopła w ligowej tabeli znajduje się na 10. miejscu. Biało-niebiescy w swoim dorobku zgromadzili 6 punktów. Na taki dorobek punktowy składają się 2 zwycięstwa oraz 4 porażki. Złą informacją dla kruszwickich kibiców jest fakt, iż w dniu jutrzejszym z powodu nadmiernej ilości żółtych kartek nie wystąpi Mikołaj Ruta

Spotkanie, pomiędzy Gopłem a Łokietkiem poprowadzi trójka sędziowska z Włocławka. Arbitrem głównym będzie Piotr Ciesielski. W roli asystentów pomagać mu będą Bartłomiej Wiśniewski oraz Marcin Koziorowicz. 


 

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Włocłavia Włocławek Gopło Kruszwica
Włocłavia Włocławek 3:0 Gopło Kruszwica
2018-06-17, 16:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 30
LTP Lubanie - Noteć Łabiszyn
Start Radziejów - Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Unia Gniewkowo - Włocłavia Włocławek
Gopło Kruszwica - Piast Złotniki Kujawskie
Ziemowit Osięciny - Szubinianka Szubin
Łokietek Brześć Kujawski - Kujawianka Strzelno
Lubienianka Lubień Kujawski - Zdrój Ciechocinek
Wisła Dobrzyń nad Wisłą - GKS Baruchowo

Wyniki

Ostatnia kolejka 29
GKS Baruchowo 4:2 LTP Lubanie
Zdrój Ciechocinek 1:2 Wisła Dobrzyń nad Wisłą
Kujawianka Strzelno 3:1 Lubienianka Lubień Kujawski
Szubinianka Szubin 1:1 Łokietek Brześć Kujawski
Piast Złotniki Kujawskie 1:1 Ziemowit Osięciny
Włocłavia Włocławek 3:0 Gopło Kruszwica
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2:5 Unia Gniewkowo
Noteć Łabiszyn 0:2 Start Radziejów

Najnowsza galeria

Unia Gniewkowo - Gopło Kruszwica 2:0 (19.05.2018)
Ładowanie...