KP Gopło Kruszwica - strona oficjalna

Strona klubowa

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 98, wczoraj: 262
ogółem: 351 885

statystyki szczegółowe

Logowanie

Aktualności

Najbliższe mecze drużyn młodzieżowych

  • autor: kamil, 2017-09-22 22:23

Najbliższe spotkania drużyn młodzieżowych: 

JUNIORZY STARSI (3. LIGA OKRĘGOWA - GRUPA 1)

Unia Solec Kujawski - Gopło Kruszwica (czwartek, 28.09.17 - godzina 16:30)

JUNIORZY MŁODSI (3. LIGA OKRĘGOWA - GRUPA 1) 

Gopło Kruszwica - Pogoń Mogilno (wtorek, 26.09.17 - godzina 16:00) 

TRAMPKARZE (2. LIGA WOJEWÓDZKA) 

BKS Bydgoszcz - Gopło Kruszwica (niedziela, 24.09.17 - godzina 13:00) 
sędzia: Szymon Osieczak (Włocławek) 

ORLICY I (BYDGOSZCZ - GRUPA 4) 

Gopło Kruszwica - Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia (godzina 11:00) 
Gopło Kruszwica - Błękitni Inowrocław (godzina 13:30) 

Mecze zostaną rozegrane w sobotę (23.09.17) w Kruszwicy (boisko orlik - ul. Mickiewicza 11). Spotkania sędziować będzie Piotr Pankowski (Kruszwica). 

ORLICY II (BYDGOSZCZ - GRUPA 5)

BOSIR/UKS Barcin - Gopło II Kruszwica (godzina 10:30)
Notecianka Pakość - Gopło II Kruszwica (godzina 11:00) 
Unia II Janikowo - Gopło II Kruszwica (godzina 12:30) 

Turniej zostanie rozegrany w niedzielę (24.09.17) w Janikowie (boisko orlik - ul. Michała Kozala 3). Wszystkie mecze sędziować będzie Mateusz Mrówczyński (Żnin). 

ŻACY (BYDGOSZCZ - GRUPA 2) 

Gopło Kruszwica - Galaxy Inowrocław (godzina 14:30) 
Unia Gniewkowo - Gopło Kruszwica (godzina 15:30)
Gopło Kruszwica - Goplania Inowrocław (godzina 16:00) 

Turniej zostanie rozegrany w niedzielą (24.09.17) w Gniewkowie (boisko orlik - ul. Toruńska 40). Wszystkie mecze sędziować będzie Paweł Kruczykowski (Gniewkowo). 

...


 

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Włocłavia Włocławek Gopło Kruszwica
Włocłavia Włocławek 3:0 Gopło Kruszwica
2018-06-17, 16:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 30
LTP Lubanie - Noteć Łabiszyn
Start Radziejów - Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Unia Gniewkowo - Włocłavia Włocławek
Gopło Kruszwica - Piast Złotniki Kujawskie
Ziemowit Osięciny - Szubinianka Szubin
Łokietek Brześć Kujawski - Kujawianka Strzelno
Lubienianka Lubień Kujawski - Zdrój Ciechocinek
Wisła Dobrzyń nad Wisłą - GKS Baruchowo

Wyniki

Ostatnia kolejka 29
GKS Baruchowo 4:2 LTP Lubanie
Zdrój Ciechocinek 1:2 Wisła Dobrzyń nad Wisłą
Kujawianka Strzelno 3:1 Lubienianka Lubień Kujawski
Szubinianka Szubin 1:1 Łokietek Brześć Kujawski
Piast Złotniki Kujawskie 1:1 Ziemowit Osięciny
Włocłavia Włocławek 3:0 Gopło Kruszwica
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2:5 Unia Gniewkowo
Noteć Łabiszyn 0:2 Start Radziejów

Najnowsza galeria

Unia Gniewkowo - Gopło Kruszwica 2:0 (19.05.2018)
Ładowanie...