KP Gopło Kruszwica - strona oficjalna

Strona klubowa

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 30, wczoraj: 292
ogółem: 293 208

statystyki szczegółowe

Logowanie

Aktualności

Najbliższe mecze drużyn młodzieżowych

  • autor: kamil, 2017-09-22 22:23

Najbliższe spotkania drużyn młodzieżowych: 

JUNIORZY STARSI (3. LIGA OKRĘGOWA - GRUPA 1)

Unia Solec Kujawski - Gopło Kruszwica (czwartek, 28.09.17 - godzina 16:30)

JUNIORZY MŁODSI (3. LIGA OKRĘGOWA - GRUPA 1) 

Gopło Kruszwica - Pogoń Mogilno (wtorek, 26.09.17 - godzina 16:00) 

TRAMPKARZE (2. LIGA WOJEWÓDZKA) 

BKS Bydgoszcz - Gopło Kruszwica (niedziela, 24.09.17 - godzina 13:00) 
sędzia: Szymon Osieczak (Włocławek) 

ORLICY I (BYDGOSZCZ - GRUPA 4) 

Gopło Kruszwica - Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia (godzina 11:00) 
Gopło Kruszwica - Błękitni Inowrocław (godzina 13:30) 

Mecze zostaną rozegrane w sobotę (23.09.17) w Kruszwicy (boisko orlik - ul. Mickiewicza 11). Spotkania sędziować będzie Piotr Pankowski (Kruszwica). 

ORLICY II (BYDGOSZCZ - GRUPA 5)

BOSIR/UKS Barcin - Gopło II Kruszwica (godzina 10:30)
Notecianka Pakość - Gopło II Kruszwica (godzina 11:00) 
Unia II Janikowo - Gopło II Kruszwica (godzina 12:30) 

Turniej zostanie rozegrany w niedzielę (24.09.17) w Janikowie (boisko orlik - ul. Michała Kozala 3). Wszystkie mecze sędziować będzie Mateusz Mrówczyński (Żnin). 

ŻACY (BYDGOSZCZ - GRUPA 2) 

Gopło Kruszwica - Galaxy Inowrocław (godzina 14:30) 
Unia Gniewkowo - Gopło Kruszwica (godzina 15:30)
Gopło Kruszwica - Goplania Inowrocław (godzina 16:00) 

Turniej zostanie rozegrany w niedzielą (24.09.17) w Gniewkowie (boisko orlik - ul. Toruńska 40). Wszystkie mecze sędziować będzie Paweł Kruczykowski (Gniewkowo). 

...


 

Najbliższe spotkanie

Gopło KruszwicaNoteć Łabiszyn
Gopło Kruszwica   Noteć Łabiszyn
2017-10-28, 00:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Gopło KruszwicaUnia Gniewkowo
Gopło Kruszwica 3:1 Unia Gniewkowo
2017-10-14, 15:00:00
Kruszwica, ul. Poznańska 17
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11
Unia Gniewkowo - LTP Lubanie
Start Radziejów - Gopło Kruszwica
Noteć Łabiszyn - Ziemowit Osięciny
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Łokietek Brześć Kujawski
Włocłavia Włocławek - Lubienianka Lubień Kujawski
Piast Złotniki Kujawskie - Wisła Dobrzyń nad Wisłą
Szubinianka Szubin - GKS Baruchowo
Kujawianka Strzelno - Zdrój Ciechocinek

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
LTP Lubanie 0:0 Kujawianka Strzelno
Zdrój Ciechocinek 3:3 Szubinianka Szubin
GKS Baruchowo 2:1 Piast Złotniki Kujawskie
Wisła Dobrzyń nad Wisłą 1:2 Włocłavia Włocławek
Lubienianka Lubień Kujawski 1:1 Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Łokietek Brześć Kujawski 2:1 Noteć Łabiszyn
Ziemowit Osięciny 0:1 Start Radziejów
Gopło Kruszwica 3:1 Unia Gniewkowo

Najnowsza galeria

Start Radziejów - Gopło Kruszwica 0:0 (21.10.17)
Ładowanie...