Aktualności

Lider poległ w Kruszwicy! Gopło - Łokietek 3:1.

• autor: kamil, 2017-09-23 18:57

Lider poległ w Kruszwicy

W meczu 7. kolejki 5. ligi kujawsko-pomorskiej Gopło Kruszwica pokonało na własnym boisku lidera rozgrywek - zespół Łokietka Brześć Kujawski 3:1. Spotkanie dla naszej drużyny rozpoczęło się bardzo źle, gdyż w 12. minucie strzałem z dystansu, Michała Piernika pokonał Billy Abbott. Później bramki w tym meczu zdobywali już tylko biało-niebiescy. Do wyrównania naszym zawodnikom udało się doprowadzić dwie minuty przed przerwą. Stało się tak za sprawą kapitalnego uderzenia z dystansu Macieja Szymańskiego. Na prowadzenie podopieczni Dawida Żurawskiego wyszli w 62. minucie, kiedy to piłkę w bramce gości uderzeniem głową ulokował Dominik Kostrzak. Końcówka spotkania przyniosła trzecie trafienie dla Gopła. Szybką kontrę wykończył Damian Sikorski, który w sytuacji sam na sam przelobował bramkarza Łokietka. Dla naszego zespołu jest to pierwsze zwycięstwo po trzech porażkach z rzędu. Warto odnotować, że Łokietek przegrywając w Kruszwicy, stracił pierwsze punkty w tym sezonie.

GOPŁO KRUSZWICA - ŁOKIETEK BRZEŚĆ KUJAWSKI 3:1 (1:1)

0:1 - Billy Abbott 12'
1:1 - Maciej Szymański 43'
2:1 - Dominik Kostrzak 62' (głową)
3:1 - Damian Sikorski 88'

GOPŁO: Piernik - Linowski, Kaniewski, Kostrzak, Redmann (Łukomski 70') - Załęcki, Kotecki (Radkowski 77'), Losik, Rzewucki, Myśliwy (Wojtarski 77') - Szymański (Sikorski 81')

Rezerwa - nie zagrali: Jadach, Skalski,

Żółte kartki: Kostrzak (pauza w następnym meczu), Linowski, Rzewucki