Logowanie

Aktualności

Kolejny lider poległ przy Poznańskiej!

• autor: kamil, 2017-10-14 19:18

Spotkanie Gopła z Unią Gniewkowo przyniosło wiele emocji kibicom zgromadzonym na stadionie przy ulicy Poznańskiej. Co najważniejsze, mecz ten zakończył się zwycięstwem naszej drużyny. Biało-niebiescy pokonali lidera rozgrywek 3:1 (1:0). Jako pierwsi bramkę w tym spotkaniu zdobyli kruszwiczanie. W 16. minucie bramkarza gości pokonał Mikołaj Ruta. Od początku drugiej połowy inicjatywę przejął zespół Unii. Efektem tego było wyrównujące trafienie, które udało się gniewkowianom zdobyć w 61. minucie. Podopieczni Dawida Żurawskiego zwycięstwo zapewnili sobie w samej końcówce spotkania. W 90. minucie ogromną radość w szeregach Gopła wprowadził Damian Sikorski, który wykorzystał dośrodkowanie Kamila Załęckiego, trafiając do bramki gości po strzale głową. Chwilę później trzecim golem podłamanych rywali dobił Mikołaj Ruta. Po tym zwycięstwie biało-niebiescy awansowali na 7. miejsce w ligowej tabeli.

GOPŁO KRUSZWICA - UNIA GNIEWKOWO 3:1 (1:0)

1:0 - Mikołaj Ruta 16'
1:1 - Sylwester Gęgotek 61'
2:1 - Damian Sikorski 90' (głową)
3:1 - Mikołaj Ruta 90'+3

Skład: Piernik - Łukomski (Linowski 55'), Kaniewski, Kostrzak, Redmann (Frejliszek 65') - Załęcki, Kotecki, Losik (Sikorski 75'), Radkowski, Myśliwy (Wojtarski 71') - Ruta

Rezerwa - nie zagrali: Młynarek, Dziwnik, Macioszek

Żółte kartki: Łukomski, Kostrzak, Redmann, Losik (pauza w następnym meczu), Ruta, Kotecki