Aktualności

Porażka po słabej grze. Gopło - Noteć 0:3.

• autor: kamil, 2017-10-28 18:01

Porażka po słabej grze

W dniu dzisiejszym, po raz pierwszy od pięciu kolejek, zawodnicy Gopła zeszli z boiska jako pokonani. Biało-niebiescy ulegli na własnym boisku swojemu sąsiadowi z ligowej tabeli - drużynie Noteci Łabiszyn 0:3 (0:1). Bramki dla gości zdobyli Wojciech Lewandowski (2) oraz Kamil Skonieczka. Warto odnotować, że spotkanie było rozgrywane przy silnym wietrze, który nie ułatwiał gry obydwu zespołom. W niedogodnych warunkach zdecydowanie lepiej odnaleźli się gracze z Łabiszyna, którzy całkowicie zasłużenie wywieźli z Kruszwicy komplet punktów. Po tej porażce podopieczni Dawida Żurawskiego spadli na 9. miejsce w ligowej tabeli.

GOPŁO KRUSZWICA - NOTEĆ ŁABISZYN 0:3 (0:1)

0:1 - Wojciech Lewandowski 32'
0:2 - Wojciech Lewandowski 60'
0:3 - Kamil Skonieczka 87'

GOPŁO: Piernik - Skalski (Macioszek 60'), Rzewucki, Kostrzak, Łukomski - Załęcki (Sikorski 46'), Losik (Wojtarski 70'), Kotecki (Dziwnik 75'), Myśliwy - Szymański, Ruta

Rezerwa - nie zagrali: Młynarek

Żółte kartki: Skalski, Szymański, Łukomski, Myśliwy, Wojtarski

Zdjęcia z meczu znajdują się w poniższym linku:

KLIKNIJ NA "WIĘCEJ".

Pierwsze minuty to przewaga naszej drużyny. Biało-niebiescy nie zdołali jednak przez ten okres stworzyć sobie dogodnej sytuacji do zdobycia gola. Pierwsze groźne uderzenie w tym spotkaniu oddali goście. Uderzenie zza pola karnego Joachima Nowackiego otarło się o plecy Miłosza Losika, a następnie w minimalnej odległości minęło poprzeczkę naszej bramki.

0:1 - w 32. minucie goście objęli prowadzenie. Piłka po długim przerzucie znalazła się na stronie Kamila Łukomskiego. Tam błąd naszego obrońcy wykorzystał Wojciech Lewandowski, który w sytuacji sam na sam nie dał szans Michałowi Piernikowi.

41. minuta przyniosła kolejną groźną sytuację dla łabiszynian. Długie prostopadle podanie minęło naszą obronę, po czym trafiło do napastnika gości. Ten znajdując się w sytuacji sam na sam przegrał pojedynek z naszym bramkarzem.

Od początku drugiej połowy Gopło przystąpiło do bardziej zdecydowanych ataków. Już kilka minut po zmianie stron zrobiło się gorąco pod łabiszyńską bramką. Rzut wolny z lewej strony pola karnego wykonywał Kamil Łukomski. Po dośrodkowaniu naszego obrońcy, a następnie po zamieszaniu w polu karnym futbolówka trafiła pod nogi Mikołaja Ruty. Ten będąc kilka metrów od bramki zdecydował się na natychmiastowy strzał. Uderzenie to w ostatniej chwili zostało zablokowane przez zawodników Noteci.

0:2 - w 60. minucie swoją drugą bramkę zdobyli goście. Po szybkiej kontrze swojej drużyny, kapitalnym strzałem w samo okienko popisał się Wojciech Lewandowski.

Po tym trafieniu zdecydowaną kontrolę nad poczynaniami boiskowymi posiadał zespół gości. Podopieczni Dawida Żurawskiego w żaden sposób nie potrafili zagrozić swoim rywalom.

0:3 - Na trzy minuty przed końcem regulaminowego czasu gry padł trzeci gol dla łabiszyńskiej drużyny. Dośrodkowanie z rzutu rożnego, a później zgranie głową wykończył strzałem z kilku metrów Kamil Skonieczka.