Aktualno¶ci

Pora¿ka w ostatnim meczu u siebie. Gop³o - W³oc³avia 1:2.

• autor: kamil, 2017-11-11 22:12

Pora¿ka w ostatnim meczu u siebie

Ostatni tegoroczny mecz na stadionie przy ulicy Poznañskiej, zakoñczy³ siê pora¿k± Gop³a. Bia³o-niebiescy po wyrównanym spotkaniu ulegli wiceliderowi rozgrywek - dru¿ynie W³oc³avii W³oc³awek 1:2. Podczas pierwszej po³owy optyczn± przewagê posiada³ nasz zespó³. Nie prze³o¿y³o siê to jednak na zdobycz bramkow± kruszwiczan. Po zmianie stron dwa decyduj±ce "ciosy" w ci±gu dwóch minut zadali go¶cie, a konkretnie Piotr Gl±ba. Najlepszy strzelec w³oc³awskiej dru¿yny do bramki Micha³a Piernika trafi³ w 57. oraz 59. minucie. Na piêtna¶cie minut przed koñcem meczu kontaktowego gola zdoby³ Dominik Kostrzak. Niestety w dniu dzisiejszym by³o to jedyne trafienie dla bia³o-niebieskich. Po tej pora¿ce Gop³o spad³o na 8. miejsce w ligowej tabeli.

GOP£O KRUSZWICA - W£OC£AVIA W£OC£AWEK 1:2 (0:0)

0:1 - Piotr Gl±ba 57'
0:2 - Piotr Gl±ba 59'
1:2 - Dominik Kostrzak 75'

GOP£O: Piernik - Linowski, Kaniewski, Kostrzak, Redmann (Skalski 70') - Szymañski, Losik (Wojtarski 90'), Rzewucki, Kotecki, My¶liwy (Za³êcki 75') - Sikorski

Rezerwa - nie zagrali: M³ynarek, £ukomski, Dziwnik, Macioszek

¯ó³ta kartka: Kotecki, Losik