Logowanie

Aktualności

Niespodziewana porażka na zakończenie rundy

• autor: kamil, 2017-11-18 20:19

Nie takiego zakończenia rundy jesiennej w wykonaniu zespołu Gopła spodziewali się kruszwiccy kibice. Podopieczni Dawida Żurawskiego ulegli na wyjeździe po słabej grze ostatniej drużynie w ligowej tabeli -  Piastowi Złotniki Kujawskie 1:3. Spotkanie to toczyło się cały czas przy porywistym wietrze, co z pewnością nie ułatwiało gry zarówno jednej, jak i drugiej stronie. Wynik meczu w 17. minucie otworzył Cezary Głon, który do bramki Michała Piernika trafił po strzale z rzutu karnego. Należy jednak odnotować, że podyktowanie "jedenastki" przez arbitra wzbudziło wśród naszych zawodników sporo kontrowersji. Kilkanaście minut później kapitalnym strzałem z dystansu prowadzenie Piasta podwyższył Michał Wołczyk. Po zmianie stron biało-niebieskim udało się szybko zdobyć kontaktową bramkę. Dośrodkowanie z rzutu rożnego Miłosza Losika, strzałem głową na gola zamienił Dominik Kostrzak. Wydawało się, że w tym momencie kruszwiczanie pójdą "za ciosem". Stało się jednak zupełnie inaczej. W 55. minucie trzecie trafienie dla gospodarzy zanotował Michał Wołczyk, który w tej sytuacji wykorzystał dogranie swojego partnera z rzutu wolnego ze środkowej strefy boiska. O tym, na jakim miejscu nasza drużyna zakończy rundę jesienną dowiemy się jutro, kiedy to swoje spotkanie rozegra GKS Baruchowo. Póki co, Gopło znajduje się nadal na 8. lokacie. Warto wspomnieć, iż w dniu dzisiejszym debiut w oficjalnym meczu w naszych barwach zaliczył zawodnik juniorów - Kacper Kujawa.

PIAST ZŁOTNIKI KUJAWSKIE - GOPŁO KRUSZWICA 3:1 (2:0)

1:0 - Cezary Głon 17' (rzut karny)
2:0 - Michał Wołczyk 33'
2:1 - Dominik Kostrzak 51'
3:1 - Michał Wołczyk 55'

GOPŁO: Piernik - Macioszek (Kujawa 60'), Kaniewski, Kostrzak, Linowski - Szymański, Losik (Załęcki 80'), Skalski (Dziwnik 83'), Wojtarski (Radkowski 60'), Myśliwy - Sikorski

Rezerwa - nie zagrali: Młynarek

Żółte kartki: Piernik, Kostrzak (pauza w następnym meczu)