Aktualności

Gopło - Zootechnik 3:1. Pierwsze sparingowe zwycięstwo

• autor: kamil, 2018-02-17 15:38

Pierwsze sparingowe zwycięstwo

W dniu dzisiejszym zawodnicy Gopła odnieśli pierwsze sparingowe zwycięstwo podczas zimowego okresu przygotowawczego. Podopieczni Pawła Brzustowicza pokonali występującego w A-klasie Zootechnika Kołuda Wielka 3:1 (2:1). Wynik spotkania w 34. minucie otworzył Mikołaj Myśliwy. Minutę później prowadzenie naszej drużyny podwyższył Damian Sikorski. Jeszcze przed przerwą kontaktowego gola udało się zdobyć gościom, którzy wykorzystali nieporozumienie pomiędzy Bartłomiejem Jadachem a Dominikiem Kostrzakiem. Piętnaście minut przed końcem wynik meczu strzałem głową ustalił Damian Sikorski. Za tydzień nasza drużyna zmierzy się w sparingowym meczu z czwartoligową Unią Janikowo.

GOPŁO KRUSZWICA - ZOOTECHNIK KOŁUDA WIELKA 3:1 (2:1)

1:0 - Mikołaj Myśliwy 34'
2:0 - Damian Sikorski 35'
2:1 - Tomasz Oczkowski 41'
3:0 - Damian Sikorski 75' (głową)

GOPŁO: Jadach - Skalski, Kostrzak, Zawodnik Testowany 1 - Łukomski - Załęcki, Rzewucki, Radkowski, Myśliwy - Sikorski, Zawodnik Testowany 2

Zagrali także: Redmann, Macioszek, Wojtarski, Dziwnik