Remis na rozpoczęcie piłkarskiej wiosny. Szubinianka -...

• autor: kamil, 2018-03-17 20:48
Remis na rozpoczęcie piłkarskiej wiosny. Szubinianka - Gopło 1:1

Remis na inaugurację

Od remisu rozpoczęła się runda wiosenna w wykonaniu drużyny Gopła. Biało-niebiescy zremisowali na wyjeździe z Szubinianką Szubin 1:1. Zawodnikom przez całe spotkanie towarzyszyła minusowa temperatura, która potęgowana była przez silny wiatr. Pierwsi gola w tym meczu zdobyli podopieczni Pawła Brzustowicza. W 25. minucie dogranie Kamila Łukomskiego na gola zamienił Hubert Burdziński, który uderzeniem z kilku metrów posłał piłkę pomiędzy nogami miejscowego bramkarza. Gospodarzom do wyrównania udało się doprowadzić w 59. minucie meczu. Bezpośrednim strzałem z rzutu wolnego Michała Michalaka pokonał Robert Jurek. Po spotkaniu w szeregach Gopła panuje spory niedosyt, gdyż to właśnie nasza drużyna była bliższa odniesienia zwycięstwa, stwarzając sobie pod bramką rywali kilka dogodnych sytuacji.

SZUBINIANKA SZUBIN - GOPŁO KRUSZWICA 1:1 (0:1)

0:1 - Hubert Burdziński 25'
1:1 - Robert Jurek 59' (rzut wolny)

GOPŁO: Michalak - Linowski, Rzewucki, Redmann, Sadowski (Załęcki 46') - Skalski,  Radkowski, Łukomski  (Dziwnik 88'), Wojtarski (Sikorski 61'), Myśliwy -  Burdziński

Rezerwa - nie zagrali: Jadach, Macioszek, Gasiński, Czyżewski

W meczu z Szubinianką żółtą kartką ukarany został Kamil Łukomski. Wyklucza go to z gry w następnym spotkaniu.