Logowanie

Aktualności

Remis z GKS-em

• autor: kamil, 2018-04-07 19:28

Remisem 1:1 zakończył się dzisiejszy mecz Gopła z GKS-em Baruchowo. W 41. minucie wynik spotkania trafieniem z rzutu karnego otworzył Rafał Redmann. Goście odpowiedzieli dwie minuty później. Dośrodkowanie z rzutu wolnego strzałem głową wykończył Konrad Stańczak. Po zmianie stron sytuacja na boisku zdecydowania się zaostrzyła. Za niesportowe zachowanie czerwonymi kartkami w 48. minucie meczu zostali ukarani Jakub Rzewucki oraz Mateusz Zieliński z GKS-u. Należy także wspomnieć, iż w drugiej połowie boisko opuścił Mateusz Radkowski, który złamał nos po zderzeniu z przeciwnikiem.

GOPŁO KRUSZWICA - GKS BARUCHOWO 1:1 (1:1)

1:0 - Rafał Redmann 41' (rzut karny)
1:1 - Konrad Stańczak 43' (głową)

GOPŁO: Michalak - Linowski, Redmann, Kostrzak, Skalski  (Rzewucki 46' ) - Załęcki (Wojtarski 65'), Łukomski , Losik (Radkowski 75' - Macioszek 78'), Myśliwy - Burdziński , Sikorski

Rezerwa - nie zagrali: Sadowski, Gasiński, Czyżewski

Kliknij na "więcej".

Pierwszy celny strzał w tym meczu oddała nasza drużyna. W 2. minucie indywidualną akcję lewą stroną przeprowadził Mikołaj Myśliwy. Po zejściu do środka boiska oddał on płaski strzał. Problemów z interwencją nie miał bramkarz GKS-u. Chwilę później ten sam zawodnik w podobnej akcji uderzył piłkę wysoko nad bramką. W 11. minucie uderzenie z rzutu wolnego na naszą bramkę oddali goście. Dobrą obronę zanotował jednak Michał Michalak. Minutę później zawodnik gości ograł Mikołaja Linowskiego, po czym oddał strzał z ostrego kąta. Piłkę na rzut rożny odbił jednak nasz bramkarz. W 14. minucie po podaniu Damiana Sikorskiego, z piłką w pole karne dostał się Hubert Burdziński. Ograł on obrońcę gości, a następnie oddał strzał, który został obroniony przez bramkarza. W 21. minucie dośrodkowanie Miłosza Losika z rzutu rożnego, trafiło na głowę Huberta Burdzińskiego. Uderzenie naszego napastnika minęło bramkę baruchowian. Po chwili, nieporozumienie bramkarza gości z obrońcą chciał wykorzystać Kamil Załęcki. Nasz zawodnik wyprzedził obrońcę, jednak w ostatniej chwili interwencją na szesnastym metrze strzał Załęckiego zablokował bramkarz. 32. minuta przyniosła kolejną sytuację pod bramką GKS-u. Damian Sikorski prowadząc piłkę przez kilkanaście metrów, przedostał się pole karne, po czym uderzył po "długim rogu". Futbolówka minęła jednak słupek.

1:0 - W 41. minucie faulowany w polu karnym był Mikołaj Myśliwy. Sędzia bez wahania wskazał na "jedenastkę". Pewnym wykonawcą rzutu karnego okazał się Rafał Redmann.

1:1 - Zaledwie dwie minuty biało-niebiescy cieszyli się z prowadzenia. Po faulu Szymona Skalskiego goście wykonywali rzut wolny. Piłka po dośrodkowaniu z lewej strony boiska, trafiła do Konrada Stańczaka, który strzałem głową pokonał Michała Michalaka.

Druga połowa nie przyniosła wielu sytuacji bramkowych. Było za to wiele emocji pozasportowych. W 48. minucie obydwie drużyny straciły po jednym zawodniku. Za niesportowe zachowanie czerwonymi kartkami zostali ukarani Jakub Rzewucki oraz Mateusz Zieliński

W 75. minucie na placu gry pojawił się Mateusz Radkowski. Nie pozostał on jednak na boisku do końca meczu. Wyskakując, zderzył się on z zawodnikiem GKS-u. Niebezpieczne zdarzenie zakończyło się dla naszego gracza złamaniem nosa.

W końcówce spotkania, wynik na swoją stronę mogli przechylić goście. Szybka kontra baruchowian zakończyła się strzałem zza pola karnego. Uderzenie na szczęście w nieznacznej odległości minęło bramkę Michała Michalaka.