Druga drużyna orlików nadal z kompletem zwycięstw

• autor: Orliki II Gopło , 2018-04-22 12:44

Druga drużyna orlików nadal z kompletem zwycięstw

Drugi zespół naszych orlików po raz kolejny zwyciężył w ligowym turnieju. Tym razem podopieczni Leszka Chylewskiego okazali się najlepsi podczas zmagań w Mogilnie. Nasi młodzi zawodnicy po rozegraniu dziewięciu spotkań na swoim koncie mają komplet zwycięstw. Na tydzień przed zakończeniem ligowych zmagań młodzi kruszwiczanie zapewnili sobie pierwsze miejsce w tabeli.

Kliknij na "więcej".

W dniu wczorajszym w Mogilnie odbył się trzeci z czterech mistrzowskich turniejów orlików.
I znów świetnie w tym turnieju zaprezentowali się młodzi piłkarze Gopła, którzy podobnie jak w poprzednich dwóch tygodniach, wygrali piłkarski turniej i zapewnili sobie tytuł MISTRZA na tydzień przed końcem rozgrywek.
Nasi piłkarze w Mogilnie zagrali już z Antonim Wiśniewskim, który wyleczył kontuzjowane kolano, ale za to bez bramkarza Marcela Giży, który w przeddzień turnieju doznał kontuzji palców prawej ręki. Marcela zastąpił w bramce Mateusz Burdziński, który spisał się świetnie. Dzisiaj w Mogilnie kruszwicki zespół rozegrał ponownie bardzo dobre mecze, które wszystkie rozstrzygnął na swoją korzyść!
Nasi zawodnicy wygrali pewnie wszystkie swoje mecze, stracili w całym turnieju tylko jedną bramkę, a tego jedynego gola stracili z drużyną Naszego Domu Racice będąc lekko rozluźnionym i rozprężonym w ostatniej minucie spotkania prowadząc 3 : 0…
Następny turniej już za tydzień w sobotę w Kruszwicy. Nasz zespół ma nad wiceliderem Pogonią w tej chwili aż czternaście punktów przewagi i bez względu na wyniki sobotnich spotkań jest już mistrzem rozgrywek!!! Warto w tym momencie spojrzeć na wyniki i tabele innych grup orlików – chyba nie ma innej takiej drużyny, która prowadzi w grupie z taką różnicą punktową…
Tak więc jeszcze raz wielkie słowa uznania dla naszych młodych piłkarzy! Gramy dalej, w następnym turnieju w Kruszwicy emocji piłkarskich na pewno nie zabraknie!!!

WYNIKI MOGILEŃSKIEGO TURNIEJU:

2. Pogoń Mogilno 3 3 5 – 7
3. Unia Janikowo 3 3 2 – 6
4. Nasz Dom Racice 3 3 5 – 8

W dzisiejszym turnieju w Janikowie w drużynie orlików II Gopła Kruszwica zagrali: Mateusz Burdziński, Stanisław Białkowski, Jakub Skowron, Antoni Wiśniewski, Kacper Kawalerski, Adam Kowalski, Mikołaj Stanecki, Mikołaj Urbaniak i Kacper Kowalski.

Oficjalna tabela po trzech turniejach :
1. Gopło Kruszwica 6 27 29 – 2
2. Pogoń Mogilno 6 13 17 – 16