Udało się wyłonić nowy zarząd!

• autor: KP Gopło Kruszwica , 2018-08-03 23:24

Mamy nowy zarząd!

Wczoraj wieczorem (tj. 3. sierpnia 2018 roku) odbyło się nadzwyczajne Walne Zebranie członków i działaczy Klubu Piłkarskiego Gopło Kruszwica. Poznaliśmy nowego prezesa. Działacze wybrali także nowy zarząd.

Kliknij na "więcej".

Z końcem czerwca z dalszej pracy w zarządzie zrezygnowali działacze Gopła Kruszwica. Zdarzenie to miało miejsce podczas czerwcowego Walnego Zebrania. Do niedawna chętnych do prowadzenia klubu brakowało. Gdyby stan ten się utrzymał, Gopło Kruszwica mogłaby spotkać likwidacja.

Działania w zakresie utrzymania klubu podjęła grupa inicjatywna w skład, której weszli działacze oraz Oldboje Gopła. W środku tygodnia, zapoznała się ona z sytuacją finansową klubu oraz spotkała się z piłkarzami.

Podjęte działania przypieczętowało Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Klubu. Jego celem było wybranie nowych władz klubu. Działacze spotkali się w sali konferencyjnej hoteliku sportowego przy ulicy Poznańskiej 17. Walne zebranie członków wyłoniło nowego prezesa klubu. Został nim Zbigniew Słomczewski.

Gopło Kruszwica ma tradycję, którym nie możemy dać zginąć. Z tego m.in. powodu zdecydowałem podjąć funkcji prezesa. Zainteresowanych współpracą z naszym klubem serdecznie zapraszam - powiedział nowy prezes KP Gopło.

W pracach zarządu oprócz prezesa weźmie udział pięć osób. Będzie to Piotr Wójciak, Przemysław Bohonos, Damian Szymański, Marcin Stanecki oraz Marek Wiśniewski.

Do komisji rewizyjnej wybrano Adama Dzwonarkiewicza, Grzegorza Gołdyna i Sławomira Worka.