KP Gop³o Kruszwica - strona oficjalna

ogó³em: 1 491 434

statystyki szczegó³owe

Aktualno¶ci

Druga kolejka, drugi wyjazd. Tym razem Gop³o jedzie do...

• autor: KP Gop³o Kruszwica , 2018-08-17 08:51
Druga kolejka, drugi wyjazd. Tym razem Gop³o jedzie do Lubienia Kujawskiego

fot. kpgoplo.pl / Lubienianka-Gop³o 2:1 (16.09.17)

Drugi wyjazd z rzêdu

Po zwyciêskim wyjazdowym spotkaniu z Piastem Z³otniki Kujawskie, tym razem nasz± dru¿ynê czeka kolejny mecz na terenie rywala. Ju¿ jutro (18. sierpnia 2018 roku) Gop³o w ramach 2. kolejki 5. ligi kujawsko-pomorskiej uda siê do Lubienia Kujawskiego, gdzie zmierzy siê z miejscow± Lubieniank±. Spotkanie rozpocznie siê o godzinie 16:00.

Kliknij na "wiêcej".

W poprzednim sezonie Lubienianka graj±c w roli beniaminka do ostatniego spotkania musia³a walczyæ o utrzymanie. Ostatecznie dru¿yna z Lubienia Kujawskiego pozosta³a w gronie pi±toligowców, plasuj±c siê na 13. miejscu. Obecne rozgrywki nasi jutrzejsi rywale rozpoczêli od wyjazdowego remisu w Wis³± Dobrzyñ - 0:0. Dla lubienian jest to drugi sezon w historii w 5. lidze.

Do pojedynków Gop³a z Lubieniank± dosz³o do tej pory zaledwie dwa razy. Mia³o to miejsce oczywi¶cie w poprzednim sezonie. Spotkañ tych nasza dru¿yna nie wspomina jednak najlepiej. W obydwu meczach lepsi okazali siê zawodnicy Lubienianki. Jesieni± w Lubieniu gospodarze zwyciê¿yli 2:1 (bramka - Rafa³ Redmann), z kolei wiosn± nasi jutrzejsi rywale okazali siê jeszcze bardziej skuteczni, wygrywaj±c w Kruszwicy 5:2 (bramki: Dominik Kostrzak, Mi³osz Losik).

Po wyjazdowym zwyciêstwie w 1. kolejce z Piastem Z³otniki Kujawskie 3:1, w dru¿ynie Gop³a panuj± dobre nastroje. Na jutrzejszy mecz z Lubieniank± w sk³adzie naszej dru¿yny nie zabraknie jednak przetasowañ. W¶ród bia³o-niebieskich zabraknie na pewno Jakuba Rzewuckiego (sprawy prywatne). Pod znakiem zapytania stoi tak¿e wystêp Krystiana Koteckiego (kontuzja) oraz Miko³aja My¶liwego (choroba). Dobr± informacj± dla kruszwickich kibiców jest za to powrót do kadry meczowej Mateusza Kurtysiaka.

Jutrzejsze spotkanie, jako arbiter g³ówny poprowadzi Szymon Lewandowski z Pako¶ci.

Autor: Tre¶æ:pozosta³o znaków:

Najbli¿sze spotkanie

W najbli¿szym czasie zespó³ nie rozgrywa ¿adnego spotkania.

Gop³o Kruszwica 3:5 Noteæ £abiszyn

Najbli¿sza kolejka