Aktualności

Remis juniorów z Notecianką Pakość

• autor: KP Gopło Kruszwica , 2018-10-08 19:37

Remis juniorów z Notecianką

W spotkaniu 8. kolejki 3. ligi okręgowej juniorzy młodsi zremisowali na własnym boisku z Notecianką Pakość 3:3. Mecz przyniósł sporo emocji. Prowadzenie w tym spotkaniu obejmowali zarówno gospodarze, jak i goście. Gdy drużyna z Pakości w pierwszej minucie doliczonego czasu gry zdobyła bramkę na 3:2, wydawało się, że podopieczni Zbigniewa Bagrowskiego w tym spotkaniu punktów nie zdobędą. Nic bardziej mylnego... Dwie minuty później do wyrównania strzałem głową doprowadził Szymon Wiatr. Nasza najstarsza drużyna młodzieżowa po rozegraniu ośmiu meczów plasuje się na 2. miejscu w ligowej tabeli, ze stratą dwóch punktów do Pogoni Mogilno. Nasi zawodnicy mają rozegrane jednak dwa spotkania mniej od lidera rozgrywek.

Kliknij na "więcej" (strzelcy, skład, tabela, zdjęcia).

GOPŁO KRUSZWICA - NOTECIANKA PAKOŚĆ 3:3 (1:0)

1:0 - Marcin Derenda 38'
1:1 - Patryk Nowak 45'
2:1 - Marcin Derenda 54'
2:2 - Patryk Nowak 67'
2:3 - Patryk Nowak 80'+1
3:3 - Szymon Wiatr 80'+3

GOPŁO: 1. Michał Tużnik - 3. Patryk Wiśniewski, 4. Jakub Dankowski (5. Mikołaj Wójciak 67'), 7. Kacper Kubiak, 8. Marcin Derenda, 9. Norbert Szymczak, 10. Szymon Wiatr, 14. Jakub Nowak, 15. Jakub Dziwnik, 16. Maciej Fijałkowski 17. Bartosz Sulicki