KP Gopło Kruszwica - strona oficjalna

Wypowiedzi po meczu z KS-em Brzoza

• autor: KP Gopło Kruszwica , 2018-10-21 22:25

Wypowiedzi po meczu z KS-em Brzoza

Dzisiejszy remisowy mecz z KS-em Brzoza przyniósł wszystkim sporo emocji. Nie były to jednak emocje pozytywne, ani tym bardziej związane z poczynaniami typowo piłkarskimi. Głównymi "aktorami" tego spotkania byli sędziowie, którzy na boisku oraz na trybunach wprowadzili ogromną nerwowość. Po spotkaniu swoimi opiniami na temat tego meczu podzieliło się z nami sześciu naszych zawodników.

Kliknij na "więcej", aby przeczytać wypowiedzi zawodników.

Michał Michalak:

- "Dzisiejszy mecz w naszym wykonaniu dużo lepszy niż dwa poprzednie, ale jest jeszcze dużo do poprawy, szczególnie zbyt duże odległości między poszczególnymi formacjami. Była szansa nawet wygrać ten mecz, ale niestety po raz kolejny brakuje nam skuteczności i może trochę szczęścia. Trzeba też zwrócić uwagę na fatalną pracę arbitra w tym meczu, który wprowadzał chaos i nerwową atmosferę, podejmując niezrozumiałe decyzję. Jest lekki niedosyt, ale cieszymy się z wywalczonego punktu. A teraz już musimy skupić się na następnym meczu."

Mikołaj Myśliwy:

- "Każda z drużyn stworzyła sobie parę dogodnych sytuacji. Niestety lub stety żadna nie potrafiła postawić "kropki nad i". Myślę, że remis jest sprawiedliwy, aczkolwiek przy lepszych decyzjach sędziego, który był dziś głównym bohaterem spotkania mogliśmy ten mecz wygrać. Mam na myśli niesłuszną czerwona kartkę dla naszego kapitana Rafała Redmanna, a brak drugiej żółtej kartki w pierwszej połowie dla zawodnika gości po brutalnym faulu od tyłu. Cóż szanujemy punkt i gramy dalej. Za tydzień derby musimy jak najlepiej przygotować się do tego spotkania."

Gracjan Maciejewski:

- "Mimo remisu pokazaliśmy charakter, walczyliśmy jeden za drugiego i na boisku było widać drużynę. W tym meczu byliśmy lepsi i stworzyliśmy sobie sytuacje, których nie umieliśmy wykorzystać lub brakowało szczęścia. Na uwagę zasługuje też postawa sędziego, który nie poradził sobie dzisiaj najlepiej, co pokazuje ilość żółtych i czerwonych. Szkoda też Macieja, który zakończył mecz z kontuzją i należy mu życzyć szybkiego powrotu na boisko. Za tydzień trudny wyjazd do Radziejowa, gdzie będziemy chcieli się przełamać i zgarnąć 3 punkty."

Szymon Wojtarski:

- "Dzisiaj na mecz wyszliśmy zmotywowani, aby zdobyć 3 punkty, padł remis i cieszmy się i z tego. Zagraliśmy bardzo dobry mecz. Było kilka dogodnych sytuacji, po których powinny paść bramki, ale brakowało skuteczności. Teraz musimy się zmobilizować jeszcze bardziej na derbowy pojedynek z Radziejowem."

Mateusz Kurtysiak:

- "Z przebiegu całego meczu, uważam, że remis to sprawiedliwy wynik. Obie drużyny stworzyły sobie okazje, ale żadna nie potrafiła ich wykorzystać. Do tego w grze pojawiła się agresja, faule, co zamieniło się na sporą ilość żółtych, a nawet czerwonych kartek. Mam jednak pewien niedosyt, bo wiem, że mogliśmy zadać decydujący cios i zgarnąć 3 oczka. Trzeba jednak cieszyć się z każdego punktu i walczyć dalej w kolejnych spotkaniach."

Hubert Burdziński:

- "Mieliśmy dogodne sytuacje do strzelenia bramki. Rywal tez je miał. Dużo nerwowości w grze, no i sędzia nie popisał się w dzisiejszym meczu. Mnóstwo błędów, ale ogólnie mecz mógł być wygrany. Szkoda 2 punktów, no ale jest 1. Lepsze to niż nic. Za tydzień Radziejów i trzeba zdobyć 3 punkty."

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

LTP LubanieGopło Kruszwica
LTP Lubanie 5:0 Gopło Kruszwica
2018-11-10, 13:00:00
oceny zawodników »