KP Gopło Kruszwica - strona oficjalna

Wypowiedzi po meczu ze Startem

• autor: KP Gopło Kruszwica , 2018-10-28 15:41

Wypowiedzi po meczu ze Startem

Jak wiadomo, wczorajsze derby zakończyły się zwycięstwem Gopła 1:0 (0:0). Po spotkaniu poprosiliśmy pięciu naszych zawodników, o to, aby podzielili się z nami swoimi opiniami na temat meczu. Podkreślili oni zgodnie, iż zwycięstwo nad lokalnym rywalem cieszy ich podwójnie.

Kliknij na "więcej", aby przeczytać wypowiedzi zawodników.

Mateusz Kurtysiak

- „W dzisiejszym spotkaniu mieliśmy do czynienia z silnym wiatrem, który uniemożliwił nam dokładną grę w pierwszej połowie. W drugiej części spotkania od razu ruszyliśmy do ataku, co zaowocowało zdobytą bramką. Do samego końca kontrolowaliśmy grę i dowieźliśmy wynik do ostatniego gwizdka. Derbowe spotkania zawsze mają dla nas szczególną rangę, więc zwycięstwo cieszy podwójnie. Nie można zapomnieć o naszych kibicach, którzy zjawili się w Radziejowie i przez cały mecz nas dopingowali, dodając nam dodatkowych sił.”

Mikołaj Myśliwy

- „Spodziewaliśmy się ciężkiego meczu i tak było. Pogoda w pierwszej połowie bardzo nam utrudniała grę, gdyż graliśmy pod bardzo silny wiatr. Myślę, że i tak byliśmy drużyną lepszą od Startu, stworzyliśmy sobie więcej dogodnych sytuacji do strzelenia bramki. Co prawda skromne zwycięstwo 1:0, ale najważniejsze są 3 punkty. Derby są nasze!”

Dawid Dziwnik

- „Od początku spotkania byliśmy drużyną lepszą, lecz trudne warunki pogodowe, silny wiatr wiejący w naszą stronę utrudniał nam zdobycie bramki i otwarcie tego spotkania na naszą korzyść. W drugiej połowie weszliśmy na wysokie obroty i szybko udało nam się zdobyć bramkę. Uważam, że mogliśmy wygrać ten mecz wyżej. Spotkanie zabijały błędne decyzje sędziego, najważniejsze są jednak trzy punkty i możemy koncentrować się na kolejnym spotkaniu.”

Jakub Rzewucki

- „Zagraliśmy dobry mecz. Jestem zadowolony z tego powodu, ze zdobyliśmy 3 punkty. Derbowe zwycięstwo ze Startem smakuje podwójnie. Niestety jak zwykle nie ustrzegliśmy się upomnień sędziowskich, przez co musiałem opuścić plac gry, aby nie otrzymać drugiej żółtej kartki. Najważniejszy jest komplet punktów i upokorzenie lokalnego rywala w derbach!”

Gracjan Maciejewski

- „Myślę, że mecz był bardzo ciężki. Start nie położył się przed nami, jednak stworzyliśmy sobie więcej sytuacji bramkowych, gdzie przy większym spokoju mogliśmy zamienić to na bramki. Wygraliśmy derby, cieszy to nas i kibiców. Zdobywamy cenne 3 punkty. Następny mecz również będzie ciężki, bo przyjeżdża drużyna z góry tabeli, jednak my gramy u siebie i będziemy chcieli zaprezentować się jak najlepiej.”

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

LTP LubanieGopło Kruszwica
LTP Lubanie 5:0 Gopło Kruszwica
2018-11-10, 13:00:00
oceny zawodników »