KP Gop這 Kruszwica - strona oficjalna

Aktualno軼i

Gop這 podejmuje υkietka

• autor: KP Gop這 Kruszwica , 2018-11-02 18:29

fot. kpgoplo.pl / υkietek-Gop這 0:0 (28.04.18)

Gop這 podejmuje υkietka

Ju jutro (tj. 3. listopada 2018 roku) o godzinie 14:00 rozpocznie si kolejny mecz Gop豉. Bia這-niebiescy w ramach 13. kolejki 5. ligi kujawsko-pomorskiej podejm na w豉snym boisku υkietka Brze嗆 Kujawski. Spotkanie zapowiada si bardzo ciekawie, gdy obydwie dru篡ny w ligowej tabeli dziel zaledwie dwa punkty. Miejmy nadziej, 瞠 podopieczni Grzegorza Nowaczyka po derbowym zwyci瘰twie ze Startem pójd za ciosem i do swojego dorobku po jutrzejszym meczu b璠 mogli dopisa sobie kolejny komplet punktów. Wszystkich kibiców zapraszamy na stadion przy Pozna雟kiej 17!

Kliknij na "wi璚ej".

W zesz陰 sobot υkietek mierzy si u siebie z Piastem Z這tniki Kujawskie. Dru篡na z Brze軼ia zremisowa豉 z wiceliderem 3:3. Nasi jutrzejsi przeciwnicy z dorobkiem 20 punktów, znajduj si aktualnie na wysokim 4. miejscu w ligowej tabeli. Podopieczni graj帷ego trenera - Billy'ego Abbotta wygrali w tym sezonie sze嗆 spotka. Poza tym brze軼ianie zanotowali dwa remisy oraz cztery pora磬i. Bilans bramkowy υkietka to 29-22.

Jak zosta這 wspomniane na wst瘼ie, przed tygodniem dru篡na Gop豉 pokona豉 na wyje寮zie Start Radziejów 1:0. Bia這-niebiescy maj帷 na swoim koncie 18 punktów, plasuj si na 8. miejscu w tabeli. Podopieczni Grzegorza Nowaczyka do dru篡ny υkietka trac zatem 2 oczka. Przypomnijmy, i dotychczas naszym najlepszym strzelcem jest Damian Sikorski (6 bramek).

Ostatni pojedynek, pomi璠zy Gop貫m a υkietkiem zosta rozegrany w kwietniu bie膨cego roku w Brze軼iu Kujawskim. Spotkanie to zako鎍zy這 si bezbramkowym remisem.

W jutrzejsze popo逝dnie w szeregach naszej dru篡ny zabraknie kapitana dru篡ny - Rafa豉 Redmanna (pauza za czerwon kartk), Jakuba Rzewuckiego (pauza za czwart ó速 kartk) oraz Macieja Gralaka (kontuzja).  Niepewne s tak瞠 wyst瘼y Miko豉ja My郵iwego i Patryka Go責yna

Arbitrem gównym spotkania Gop這 - υkietek b璠zie Artur 疾liszczak z Torunia.

Musisz si zalogowa, aby dodawa komentarze.

Najbli窺ze spotkanie

W najbli窺zym czasie zesp馧 nie rozgrywa 瘸dnego spotkania.

LTP LubanieGop這 Kruszwica

υkietek Brze嗆 Kujawski 2:2 Szubinianka Szubin
LTP Lubanie 5:0 Gop這 Kruszwica
Goplania Inowroc豉w 4:3 Piast Z這tniki Kujawskie