KP Gopło Kruszwica - strona oficjalna

Wypowiedzi po meczu z Goplanią

• autor: KP Gopło Kruszwica , 2018-11-19 14:07

Wypowiedzi po meczu z Goplanią

Zwycięstwem 2:1 z Goplanią Inowrocław drużyna Gopła udanie zakończyła rundę jesienną 5. ligi w sezonie 2018/2019. Swoimi opiniami na temat meczu podzieliło się z nami czterech naszych zawodników.

Kliknij na "więcej", aby przeczytać wypowiedzi zawodników.

Mateusz Kurtysiak

- „Wygrana z wyżej notowanym rywalem bardzo nas cieszy, tym bardziej, że było to spotkanie derbowe. Myślę, że zagraliśmy swój najlepszy mecz w rundzie. Nie dopuszczaliśmy przeciwnika do naszej bramki, przy czym sami stwarzaliśmy sobie sporo okazji. Z perspektywy meczu, mogliśmy wygrać wyżej, ale najważniejsze jest zwycięstwo. Cieszę się, że zakończyliśmy rundę wygraną na własnym boisku, przy naszych kibicach. Dzięki 3 punktom jesteśmy w środku tabeli, co nas zadowala. Musimy dobrze przepracować przerwę zimową, aby wypaść jeszcze lepiej na wiosnę.”

Mikołaj Myśliwy

- „Zagraliśmy bardzo dobre spotkanie. Każdy z nas wyszedł podwójnie zmotywowany gdyż wiadomo, że Goplania to rywal zza miedzy. Śmiało mogę powiedzieć, że przy odrobinie szczęścia mogliśmy to spotkanie rozstrzygnąć w 1.  Połowie. W tej części stworzyliśmy sobie kilka naprawdę dogodnych sytuacji, przy czym goście niczym nam nie zagrozili. W drugiej połowie Goplania prowadziła grę, natomiast my wychodziliśmy z groźnymi kontratakami. Najważniejsze jest to, ze 3 punkty zostały w Kruszwicy, choć ja osobiście mam lekki niedosyt, bo sytuacji na strzelenie bramek mieliśmy sporo.”

Tomasz Macioszek

- „Do meczu cała drużyna przystąpiła bardzo zmotywowana. Naszym celem było zdobycie 3 punktów i pokazanie się z jak najlepszej strony przed własną publicznością.  Mimo problemów na początku drugiej połowy potrafiliśmy się podnieść. Uważam, że w tym meczu każdy dał z siebie wszystko i był to nasz najlepszy mecz w tej rundzie.

Szymon Wojtarski

-  „Do dzisiejszego spotkania przystąpiliśmy bardzo zmotywowani. Celem było zdobyć komplet punktów i nam się to udało. Rozegraliśmy jeden z najlepszych meczów w sezonie. Myślę, że emocji nie brakowało i kibice są zadowoleni z widowiska. Każdy kto dostał szansę od trenera, myślę, że ją wykorzystał i zdobył kolejne doświadczenie.”

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Gopło Kruszwica Goplania Inowrocław
Gopło Kruszwica 2:1 Goplania Inowrocław
2018-11-17, 13:00:00
oceny zawodników »