dzisiaj: 583, wczoraj: 1970

Wypowiedzi po meczu z Piastem

• autor: KP Gopło Kruszwica , 2019-03-17 18:51

Wypowiedzi po meczu z Piastem

W dniu wczorajszym drużyna Gopła w fatalny sposób zainaugurowała rundę wiosenną, przegrywając z Piastem Złotniki Kujawskie 0:3. Spotkanie podsumowało czterech naszych zawodników. Zachęcamy do przeczytania pomeczowych wypowiedzi.

Kliknij na "więcej".

Michał Michalak:

- „Niestety na początku meczu zabrakło koncentracji i wykonania założeń przedmeczowych, co skutkowało stratą dwóch bramek w początkowych minutach meczu. Całkowicie przegraliśmy walkę w środku boiska i nie potrafiliśmy zagrozić bramce przeciwnika. Druga połowa wyglądała już dużo lepiej, stworzyliśmy kilka sytuacji, walczyliśmy w środku, ale to było zbyt mało, aby chociaż punkt zdobyć. Niestety mecz przegraliśmy w głowach. Teraz zostaje nam przemyśleć to i wyciągnąć wnioski.”

Mateusz Radkowski:

- „Myślę, że fatalny początek meczu w naszym wykonaniu i dwie szybko stracone bramki zaważyły na końcowym rezultacie. Mimo tego, że próbowaliśmy strzelić bramkę kontaktową, to Piast strzelił 3 gola. Rywale spokojnie kontrolowali przebieg drugiej połowy i zasłużenie wywieżli 3 punkty z naszego terenu. Trzeba szybko zapomnieć o tym meczu i za tydzień wywalczyć z Lubienianką 3 punkty.”

Michał Kruszczyński:

- „Fatalnie weszliśmy w mecz, czego efektem były 2 bramki dla przeciwnika w 5 minut. Próbowaliśmy się po tym podnieść, stworzyć jakieś sytuacje, ale bramka na 3:0 zupełnie podcięła nam skrzydła. W drugiej połowie zagraliśmy trochę lepiej, ale nawet to nie wystarczyło na choćby honorową bramkę. Mecz, o którym trzeba jak najszybciej zapomnieć i zrobić wszystko żeby w następnej kolejce zdobyć 3 punkty.”

Mikołaj Myśliwy:

- „Co tu dużo mówić, fatalny początek meczu, dwie szybkie bramki można powiedzieć, że ustawiły mecz gościom. Po mimo jakichkolwiek prób strzelenia bramki kontaktowej to Piast dołożył trzecia bramkę i już było po meczu. Warto też podkreślić, że zdecydowanie goście zasłużyli na 3 punkty, byli lepiej zorganizowani w grze obronnej, jak i w ataku. Nie bez powodu znajdują się na drugim miejscu. Myślę, że w sobotę będzie znacznie lepiej.”