Wypowiedzi po meczu z Szubinianką

• autor: KP Gopło Kruszwica , 2019-03-31 20:50

Wypowiedzi po meczu z Szubinianką

W dniu wczorajszym drużyna Gopła pokonała na wyjeździe Szubniankę Szubin 2:1. Na temat spotkania wypowiedziało się trzech naszych zawodników.

Kliknij na "więcej".

Mateusz Radkowski:

- „Na mecz do Szubina, mimo braku kilku podstawowych zawodników pojechaliśmy z nastawieniem zdobycia trzech punktów. W pierwszej połowie stworzyliśmy sobie kilka sytuacji bramkowych, jedną z nich udało się wykorzystać i na przerwę schodziliśmy z jednobramkową przewagą. W drugiej połowie również mieliśmy kilka sytuacji i udało się podwyższyć na 2:0. W końcowych minutach meczu sędzia pokazał nam dwie niesłuszne czerwone kartki, ale na szczęście ostatecznie udało się wygrać 2:1 i przywieźć bardzo cenne trzy punkty do Kruszwicy!”

Mateusz Kurtysiak:

- „Naszym celem było nie stracić bramki w pierwszej połowie. Przyjmowaliśmy przeciwnika na własnej połowie, a gdy zdarzyła się okazja do zaatakowania, robiliśmy to, co zaowocowało bramką. Na drugą połowę wyszliśmy z podobnym założeniem, strzeliliśmy drugą bramkę i kontrolowaliśmy grę. Mieliśmy jeszcze kilka niezłych sytuacji, ale nie udało się ich wykorzystać. Jedyną bramkę straciliśmy, gdy niesłusznie broniliśmy się w dziewięciu.

Szymon Wojtarski:

- „Na mecz pojechaliśmy bez trzech podstawowych zawodników, ale to nie zmieniło faktu, że pojechaliśmy tam zdobyć komplet punktów, co nam się udało. Graliśmy cierpliwie i stworzyliśmy sobie kilka dogodnych sytuacji do przerwy. Udało się wykorzystać jedną i objąć prowadzenie. W drugiej połowie także atakowaliśmy i udało się strzelić bramkę. Niezrozumiałe decyzje sędziego i musieliśmy kończyć mecz w osłabieniu, po dwóch czerwonych kartkach dla naszych zawodników. Na szczęście udało nam się utrzymać prowadzenie do końca meczu i wywieźć z ciężkiego terenu komplet punktów.”