Logowanie

Aktualności

Pokonujemy Zdrój w doliczonym czasie gry!

• autor: KP Gopło Kruszwica , 2019-05-05 07:58

W bardzo emocjonujących okolicznościach drużyna Gopła pokonała Zdrój Ciechocinek 2:1 (1:0). W pierwszej połowie podopieczni Grzegorza Nowaczyka objęli prowadzenie po szybkiej kontrze. W 26. minucie po dograniu Mateusza Kurtysiaka bramkarza gości pokonał Michał Kruszczyński. Początek drugiej odsłony to seria znakomitych kilku okazji dla naszej drużyny. W momencie, gdy drugi gol dla biało-niebieskich wydawał się kwestią czasu, bramkę nieoczekiwanie zdobył Zdrój. Nieporozumienie naszej defensywy w 60. minucie wykorzystał Igor Kania. Po straconej bramce kruszwiczanie nadal atakowali, jednak pod bramką gości naszemu zespołowi wyraźnie brakowało szczęścia. Wysiłki drużyny Gopła zostały wynagrodzone w 93. minucie! Patryk Kowalski lobując bramkarza dał biało-niebieskim zasłużone 3 punkty. Dzięki tej wygranej zespół Grzegorza Nowaczyka awansował na 7. pozycję w tabeli.

GOPŁO KRUSZWICA - ZDRÓJ CIECHOCINEK 2:1 (1:0)

1:0 - Michał Kruszczyński 26' (as. Mateusz Kurtysiak)
1:1 - Igor Kania 60'
2:1 - Patryk Kowalski 90+3' (as. Kacper Kubiak)

GOPŁO: Michalak - Wojtarski (Radkowski 80'), Rzewucki, Redmann, Gołdyn - Załęcki (Derenda 88'), Kowalski, Kubiak, Kruszczyński, Kurtysiak - Sikorski (Pankowski 65')

Rezerwa - nie zagrali: Pindel, Nowak

Żółta kartka: Redmann