Logowanie

Aktualno¶ci

Gop³o remisuje w Brzozie

• autor: KP Gop³o Kruszwica , 2019-05-26 07:03

Wczorajsze spotkanie w Brzozie, pomiêdzy miejscowym KS-em a Gop³em zakoñczy³o siê remisem 1:1 (0:0). Wynik meczu w 56. minucie po uderzeniu z ponad 30 metrów otworzy³ Kacper Kubiak. Dla zawodnika, który nie ma ukoñczonych jeszcze szesnastu lat, jest to pierwszy gol w zespole seniorów. Gospodarze do wyrównania doprowadzili równie¿ po ³adnym trafieniu. W 70. minucie do bramki Micha³a Michalaka z rzutu wolnego trafi³ Kamil Baranowski. Nale¿y podkre¶liæ, ¿e podopieczni Grzegorza Nowaczyka w tym spotkaniu wyst±pili w zupe³nie w innym sk³adzie ni¿ w poprzednich meczach. W¶ród bia³o-niebieskich zabrak³o Rafa³a Redmanna, Patryka Kowalskiego, Patryka Go³dyna, Micha³a Kruszczyñskiego, Szymona Wojtarskiego i Jakuba Rzewuckiego. Na domiar z³ego w drugiej po³owie meczu, boisko z powodu kontuzji opu¶ci³ Mateusz Kurtysiak. Mo¿na stwierdziæ, i¿ pomimo du¿ego os³abienia kruszwiczanie w tym meczu byli dru¿yn± lepsz±, która zarazem stworzy³a sobie wiêcej sytuacji podbramkowych. Warto dodaæ, ¿e podczas wczorajszego spotkania debiut w naszych barwach zaliczy³o dwóch graczy dru¿yny juniorów. Mowa tutaj o Bartoszu Sulickim oraz Patryku Sztubie, który w doliczonym czasie spotkania znalaz³ siê doskona³ej sytuacji, która mog³a daæ Gop³u komplet punktów. Pi³ka po jego uderzeniu przelobowa³a bramkarza, po czym o kilka centymetrów minê³a poprzeczkê bramki gospodarzy.

KS BRZOZA - GOP£O KRUSZWICA 1:1 (0:0)

0:1 - Kacper Kubiak 56'
1:1 - Kamil Baranowski 70' (rzut wolny)

GOP£O: Michalak - Nowak, Kubiak, Losik, Pankowski - Za³êcki, Radkowski, Derenda, My¶liwy - Kurtysiak (Sulicki 65'), Sikorski (Sztuba 82')

Rezerwa - nie zagra³: Pindel

¯ó³te kartki: My¶liwy, Radkowski