Aktualności

Pierwsze porażka w sezonie

• autor: KP Gopło Kruszwica , 2019-09-30 19:34

Pierwsza porażka w sezonie

Do 8. kolejki obecnego sezonu Gopło Kruszwica było drużyną, która jeszcze do tej pory nie doznała porażki. Zmieniło się to właśnie podczas tej serii gier. Biało-niebiescy przegrali na wyjeździe z KS-em Brzoza 2:4. Spotkanie dla podopiecznych Grzegorza Nowaczyka zaczęło się bardzo źle. Już w 6. minucie prowadzenie za sprawą Łukasza Krężela objęli prowadzenie. Na odpowiedź naszego zespołu nie trzeba było długo czekać. W 19. minucie skutecznym strzałem z kilkunastu metrów popisał się Mikołaj Myśliwy. Przewaga Gopła stawała się coraz większa i wydawało się, że bramki dla kruszwiczan są kwestią czasu. Gole padły... ale jednak dla KS-u. Kontry gospodarzy zakończyły się bramkami odpowiednio w 26. i 32. minucie. W obu tych sytuacjach do Michała Michalaka pokonał Piotr Ziółkowski. Przed przerwą na domiar złego, rzutu karnego dla naszego zespołu nie wykorzystał Mateusz Kurtysiak. Po zmianie stron szybko kontaktowego gola udało się zdobyć drużynie Gopła. W 55. minucie podanie Michała Kruszczyńskiego wykorzystał Patryk Kowalski, który z bliskiej odległości pokonał miejscowego bramkarza. Od tego momentu gra toczyła się już tylko na połowie KS-u Brzoza. Przewaga Gopła była bardzo duża, niestety mimo kilku dogodnych sytuacji nie udało się zespołowi Grzegorza Nowaczyka do wyrównania. Już w doliczonym czasie gospodarze po kolejnej szybkiej kontrze ustalili wynik meczu na 4:2.

KS BRZOZA - GOPŁO KRUSZWICA 4:2 (3:1)

1:0 - Łukasz Krężel 6'
1:1 - Mikołaj Myśliwy 19'
2:1 - Piotr Ziółkowski 26'
3:1 - Piotr Ziółkowski 32'
3:2 - Patryk Kowalski 55' (as. Michał Kruszczyński)
4:2 - Wojciech Czyż 90'+3

GOPŁO: Michalak - Wojtarski, Redmann, Gołdyn (Kowalski 46') - Załęcki, Rzewucki (Derenda 30'), Losik, Springer, Myśliwy (Wiatr 68') - Kurtysiak, Kruszczyński

Rezerwa - nie zagrali: Pindel, Sikorski, Pankowski

Żółte kartki: Losik (pauza w następnym meczu), Redmann, Kowalski

w 42. minucie Mateusz Kurtysiak nie wykorzystał rzutu karnego (obronił bramkarz).