dzisiaj: 128, wczoraj: 1970

Przerwać złą serię. Gopło jedzie do Osięcin

• autor: KP Gopło Kruszwica , 2019-11-08 10:21

fot. kpgoplo.pl / Gopło-Ziemowit 7:0 (05.05.2018)

Przerwać złą serię. Gopło jedzie do Osięcin

Przed Gopłem ostatni wyjazdowy mecz tego roku. Podopieczni Mirosława Milewskiego w najbliższą niedzielę (tj. 10. listopada 2019 roku) udadzą się do Osięcin, gdzie zmierzą się z zamykającym ligową tabelę Ziemowitem. Ostatni raz obydwie drużyny mierzyły się ze sobą w sezonie 2017/2018. Wówczas dwukrotnie lepsi okazali się biało-niebiescy. Osięcinianie w bieżącym sezonie w 5. lidze kujawsko-pomorskiej występują w roli beniaminka. Niedzielne spotkanie zaplanowano na godzinę 14:00. Kruszwickich kibiców zachęcamy do wspierania naszego zespołu w Osięcinach!

Kliknij na "więcej".

Dla Ziemowita bieżące rozgrywki przebiegają w fatalny sposób. W dotychczasowych 13 meczach beniaminek zdobył tylko 1 punkt, remisując w 11. kolejce na własnym boisku z Lubienianką Lubień Kujawski 2:2. Oznacza to oczywiście, że drużyna z Osięcin znajduje się na ostatnim miejscu w tabeli. Bilans bramkowy naszego niedzielnego rywala to 8 - 66. Trenerem Ziemowita jest Krzysztof Cybulski.

Ostatni raz Gopło z Ziemowitem mierzyło się w sezonie 2017/2018. Obydwa spotkania zakończyły się zwycięstwem biało-niebieskich - w Osięcinach 3:2 i w Kruszwicy 7:0.

Przypomnijmy, iż przed tygodniem drużyna Gopła zremisowała przed własną publicznością z Notecią Łabiszyn 1:1. Był to pierwszy mecz kruszwiczan pod wodzą Mirosława Milewskiego. Obecnie biało-niebiescy z dorobkiem 22 punktów plasują się na 6. lokacie. Bilans bramkowy naszego zespołu to 37 goli zdobytych i 19 straconych.

Niedzielny mecz, pomiędzy Ziemowitem a Gopłem, jako arbiter główny poprowadzi Piotr Różyński (Toruń).