Logowanie

Aktualności

Udane zakończenie jesieni

• autor: KP Gopło Kruszwica , 2019-11-18 20:15

Drużyna Gopła udanie zakończyła rundę jesienną sezonu 2019/2020. Podopieczni Mirosława Milewskiego pokonali na własnym boisku LTP Lubanie 3:1 (1:0). Hattrickiem w tym spotkaniu popisał się Michał Kruszczyński. Pierwsze trafienie nasz napastnik zanotował już w 6. minucie, kiedy to po dośrodkowaniu Szymona Wojtarskiego, strzałem głową pokonał bramkarza gości. Jednobramkowe prowadzenie biało-niebieskich utrzymało się do końca pierwszej połowy. Po zmianie stron, szybko do remisu doprowadzili goście. W 48. minucie strzelcem gola dla LTP okazał się Kamil Stefaniak. Po tej bramce gra naszej drużynie nie układała się najlepiej. Na szczęście w 79. minucie kruszwiczanom udało się objąć prowadzenie. Rzut wolny został zamieniony przez Michała Kruszczyńskiego na gola. Należy odnotować, że piłka po jego uderzeniu odbiła się od muru, po czym zmieniła golkipera z Lubania. W doliczonym czasie gry kontra biało-niebieskich zakończyła się faulem bramkarza na Michale Kruszczyńskim. Arbiter bez wahania wskazał na "jedenastkę", a bramkarza LTP ukarał czerwoną kartką. Michał Kruszczyński bez problemów wykorzystał rzut karny, po czym sędzia zakończył ostatnie spotkanie w tym roku. Rundę jesienną Gopło zakończyło na 6. miejscu. Strata biało-niebieskich do miejsca premiowanego awansem wynosi 10 punktów.

GOPŁO KRUSZWICA - LTP LUBANIE 3:1 (1:0)

1:0 - Michał Kruszczyński 6' (głową)
1:1 - Kamil Stefaniak 48'
2:1 - Michał Kruszczyński 79' (rzut wolny)
3:1 - Michał Kruszczyński 90'+3 (rzut karny)

GOPŁO: Michalak - Wojtarski, Losik, Redmann, Skalski - Kurtysiak (Załęcki 60'), Springer, Derenda (Wiatr 29', z powodu kontuzji), Myśliwy (Rzewucki 80') - Kruszczyński, Sikorski

Rezerwa - nie zagrali: Pindel, Czarnota, Pankowski, Gołdyn