Logowanie

Aktualności

Przegrany sparing z Cuiavią. Dwie różne połowy Gopła

• autor: KP Gopło Kruszwica , 2020-07-11 09:54

W swoim trzecim sparingowym meczu drużyna Gopła doznała drugiej porażki. We wczorajszym spotkaniu z Cuiavią Inowrocław podopieczni Mirosława Milewskiego ulegli czwartoligowcowi 1:3 (1:0). Jako pierwsi bramkę w tym meczu zdobyli biało-niebiescy. W 37. minucie po podaniu Mikołaja Myśliwego bramkarza gości pokonał Arkadiusz Makowiecki. Po zmianie stron gole zdobywali niestety już tylko zawodnicy z Inowrocławia. Bramki dla Cuiavi padły w 54., 77, i 80. minucie. Spotkanie przyniosło dwie różne połowy w wykonaniu Gopła. W pierwszej odsłonie lepiej na boisku prezentowali się kruszwiczanie. Po zmianie stron po wprowadzenie kilku zmian w naszym zespole, gra w wykonaniu biało-niebieskich wyglądała już nieco gorzej, czego efektem były trzy stracone bramki.

GOPŁO KRUSZWICA - CUIAVIA INOWROCŁAW 1:3 (1:0)

1:0 - Arkadiusz Makowiecki 37' (as. Mikołaj Myśliwy)
1:1 - Mateusz Brzóstowski 54'
1:2 - Patryk Wiśniewski 77'
1:3 - Mikołaj Ruta 80'

GOPŁO: Michalak - Skalski, Jurkiewicz, Redmann, Gołdyn - Kurtysiak, Czaplewski, Losik, Derenda, Myśliwy - Makowiecki

Zagrali również: Zawodnik testowany 1, Wojtarski, Załęcki, Kruszczyński,Łukomski, Zawodnik testowany 2, Zawodnik testowany 3, Szymczak