Logowanie

Aktualności

Porażka w Ciechocinku

• autor: KP Gopło Kruszwica , 2020-11-11 18:56

W zaległym meczu 14. kolejki 5. ligi, drużyna Gopła doznała niestety porażki na wyjeździe ze Zdrojem Ciechocinek. Spotkanie to zakończyło się wynikiem 2:0 dla gospodarzy. Pierwsza połowa spotkania to optyczna przewaga ciechocińskiego zespołu, czego potwierdzeniem jest bramka zdobyta w 29. minucie przez Kacpra Żuchowskiego. Należy jednak podkreślić, iż przy stanie 0:0 Bartłomiej Czaplewski trafił w słupek bramki Zdroju. Druga odsłona meczu rozpoczęła się od zdecydowanie lepszej gry Gopła. Gdy wydawało się, że to podopieczni Mirosława Milewskiego są bliscy zdobycia gola, to wtedy na 2:0 w 70. minucie udało się podwyższyć rywalom. Wynik meczu strzałem głową ustalił Daniel Matuszak.

ZDRÓJ CIECHOCINEK - GOPŁO KRUSZWICA 2:0 (1:0)

1:0 - Kacper Żuchowski 29'
2:0 - Daniel Matuszak 70' (głową)

GOPŁO: Michalak - Wojtarski, Jurkiewicz, Skalski, Gołdyn (Łukomski 82') - Kurtysiak (Piekarski 75'), Losik, Czaplewski (Derenda 46'), Makowiecki (Szymczak 70'), Sikorski (Myśliwy 60') - Kruszczyński

Rezerwa - nie zagrał: Pindel

Żółte kartki: Gołdyn (pauza w następnym meczu), Skalski, Kurtysiak