Dwóch nowych młodzieżowców w pierwszej drużynie

• autor: KP Gopło Kruszwica , 2021-02-19 08:44

fot. kpgoplo.pl (na zdjęciu Jakub Nowak - z lewej i Paweł Jędrzejczak - z prawej)

Dwóch nowych młodzieżowców w pierwszej drużynie

Jakub Nowak oraz Paweł Jędrzejczak - to dwóch młodzieżowców, którzy tej zimy dołączyli do pierwszej drużyny Gopła. Obydwaj mogą występować na pozycji środkowego lub bocznego obrońcy. Jakub Nowak wrócił do Gopła z Lidera Włocławek, natomiast Paweł Jędrzejczak jest wychowankiem Cuiavii Inowrocław,  jednak do Kruszwicy trafia jako wolny zawodnik. Obydwóch graczy witamy wśród biało-niebieskich!

Kliknij na "więcej".

Jakub Nowak urodził się 25. lutego 2003 roku. Oznacza to, że jego status młodzieżowca utrzyma się przez następne trzy i pół sezonu. Jakub to wychowanek Gopła, w którym przeszedł praktycznie całą "drabinkę" szkoleniową, notując przy tym debiut w drużynie seniorów w sezonie 2018/2019. Ostatni rok spędził w Liderze Włocławek, gdzie występował w drużynie juniorów. Jak wspomnieliśmy wcześniej, na boisku może występować jako środkowy lub boczny obrońca.

Paweł Jędrzejczak urodził się 12. kwietnia 2001 roku. On młodzieżowcem pozostanie z kolei jeszcze przez półtora sezonu. Paweł jest wychowankiem Cuiavii Inowrocław, w której grał w drużynach młodzieżowych. Zawodnik ten trenował z naszą drużyną już latem poprzedniego roku podczas okresu przygotowawczego do sezonu, jednak ostatecznie do Gopła trafił dopiero teraz. Paweł Jędrzejczak to na boisku również środkowy lub boczny obrońca.