Logowanie

Aktualności

Wysokie zwycięstwo w drugim sparingu!

• autor: szejk_m, 2021-07-22 14:30

W dniu wczorajszym odbył się drugi sparing naszej drużyny zaplanowany na okres przygotowawczy do nowego sezonu. Tym razem rywalem był spadkowicz z A-klasy KS Zagłębie Piechcin. Mecz mimo sporych rotacji zakończył się wysokim zwycięstwem naszej drużyny 5:0.

Wyjściowa 11-stka prezentowała się następująco: Zawodnik testowany 1 - Kamil Łukomski, Patryk Gołdyn, Szymon Skalski, Szymon Wojtarski - Marcin Derenda - Mikołaj Myśliwy, Michał Kruszczyński, Kacper Lewandowski, Mateusz Kurtysiak - Kevin Piekarski. Gopło objęło prowadzenie po blisko 30 minutach spotkania, gdzie po składnej akcji lewą stroną boiska bramkę zdobył Michał Kruszczyński (as. Kamil Łukomski). Przed przerwą wynik na 2:0 podwyższył Mateusz Kurtysiak, który został obsłużony prostopadłym podaniem kierowanym od zdobywcy pierwszej bramki - Michała Kruszczyńskiego. W przerwie meczu trener Mirosław Milewski zdecydował się 4 zmiany od początku drugiej połowy. Skład wyglądał więc następująco: Zawodnik testowany 1 - Kamil Łukomski, Patryk Gołdyn, Paweł Jędrzejczak, Kuba Nowak - Marcin Derenda - Zawodnik testowany 2, Zawodnik testowany 3, Kacper Lewandowski, Szymon Wojtarski - Michał Kruszczyński. Po upływie kilkunastu minut drugiej połowy, efektowną podcinką z dalszej odległości popisał się Michał Kruszczyński, zdobywając tym samym swoją drugą bramkę. Wynik 3:0. Kolejne podwyższenie wyniku to mocny strzał z dystansu Szymona Skalskiego, który przełamał rękawice bramkarza gości. Ostatnia bramka to składna akcja tym razem prawą stroną boiska, gdzie nasz młodzieżowiec - Kacper Rogowski dograł piłkę wzdłuż 16-stki, a tam niepilnowany Kacper Lewandowski silnym strzałem ustanowił wynik spotkania. Kolejny sparing już w sobotę, gdzie rywalem biało-niebieskich będzie świeżo upieczony IV ligowiec - Notecianka Pakość.