dzisiaj: 469, wczoraj: 1970

Trzeci sparing - tym razem Notecianka Pakość

• autor: szejk_m, 2021-07-26 08:04

W miniony weekend, a dokładnie w sobotę (24.07) o godzinie 17:00 odbył się trzeci sparing naszej drużyny przygotowującej się do zmagań w KEEZA V liga, grupa II. Tym razem "Gopełko" zmierzyło się z beniaminkiem IV ligi - Notecianką Pakość. Zespół ten jest dobrze znany naszej drużynie, ponieważ w ubiegłym sezonie wspólnie rywalizowaliśmy w V lidze. Przypomnę, że wtedy Gopło na własnym boisku prowadząc 2:0 ostatecznie uległo 2:3 Noteciance. W rundzie wiosennej Gopełko znowu było blisko zdobyczy punktowej, jednak w ostatniej akcji meczu drużyna z Pakości przechyliła szalę na swoją korzyść i mecz zakończył się wynikiem 2:1.

W przypadku sobotniego spotkanie przebieg meczu i jego stawka była zupełnie inna niż wspomniane wcześniej ligowe potyczki. Obie drużyny chciały zobaczyć na jakim etapie przygotowań są w tym momencie. Lepiej zaprezentowała się drużyna z Kruszwicy, wygrywając ostatecznie 2:0. Obie bramki padły w pierwszej połowie, a ich autorami byli Patryk Gołdyn oraz Mateusz Kurtysiak. Pomimo kilku groźnych, a nawet stuprocentowych sytuacji gości, Gopło zachowało czyste konto.

Gopło mecz rozpoczęło w następującym zestawieniu: Zawodnik testowany 1 - Kamil Łukomski, Patryk Gołdyn, Patryk Jurkiewicz, Kuba Nowak - Szymon Skalski - Szymon Wojtarski, Kacper Lewandowski, Marcin Derenda, Mikołaj Myśliwy - Mateusz Kurtysiak. Na boisku w trakcie spotkania pojawili się również: Paweł Jędrzejczak, Filip Osiński, Kevin Piekarski, Mikołaj Wójciak, Kacper Rogowski.