Logowanie

Aktualności

Sparing zamiast treningu!

• autor: szejk_m, 2021-07-29 08:29

Wczoraj, zamiast jednostki treningowej - nasz zespół rozegrał sparing z drużyną Unii Leszcze, która na co dzień występuje w B-klasie. Pomimo tego, iż to goście lepiej rozpoczęli mecz i po kilku minutach wyszli na prowadzenie, mecz ostatecznie zakończył się zwycięstwem biało-niebieskich 4:1 (1:1).

Początek spotkania to błędy naszej defensywy, po których po paru minutach mogliśmy przegrywać 0:2. Pierwszej sytuacji stuprocentowej nie wykorzystał wypożyczony z Gopła - Damian Sikorski. Minutę później w identycznej sytuacji nie pomylił się Mateusz Radkowski, który także ma na sowim koncie występy w zespole z Kruszwicy. Na odpowiedź gospodarzy nie trzeba było czekać zbyt długo. Po składnej akcji do wyrównania doprowadził Kacper Lewandowski (as. Mateusz Kurtysiak). Do przerwy utrzymał się wynik remisowy. Po przerwie gole strzelali już tylko gospodarze. Najpierw strzałem z dystansu popisał się Mikołaj Myśliwy (as. Marcin Derenda). Kolejne dwa trafienia zapisane zostały na konto Kevina Piekarskiego. Pierwsze z nich zanotował strzałem do pustej bramki (as. Mateusz Kurtysiak), a przy drugiej bramce po dośrodkowaniu Mikołaja Myśliwego z lewego skrzydła, doskonale zamknął akcję pieczętując wynik spotkania. Warto zaznaczyć, że Gopełko miało jeszcze kilka dogodnych sytuacji, jednak dobrze spisywał się bramkarz gości. Należy odnotować, że swoje minuty na boisko po raz kolejny dostali młodzi zawodnicy (Filip Osiński, Kacper Rogowski, Kevin Piekarski), którzy skrupulatnie wykorzystują swoje szanse. Wyjściowy skład Gopła prezentował się następująco: Jakub Ciesielski - Kamil Łukomski, Patryk Gołdyn, Patryk Jurkiewicz, Szymon Skalski - Miłosz Losik - Zawodnik testowany 1, Kacper Lewandowski, Marcin Derenda, Kevin Piekarski - Mateusz Kurtysiak. W drugiej połowie na boisko wybiegli również: Mikołaj Myśliwy, Paweł Jędrzejczak, Filip Osiński, Kacper Rogowski.